Festiwal Dobrej Energii oczami Beskidzkiej Mamy

Data dodania: 0000-00-00
Awatar Beskidzka Mama - BeskidzkaMama
Beskidzka Mama - Jestem mamą, która opisuje miejsca, wydarzenia, atrakcje dla dzieci/rodzin. Testuję produkty, usługi. Kocham Beskidy. Zapraszam do współpracy: [email protected]

Beskidzki Festiwal Dobrej Energii odbył się w Bielsku-Białej już po raz czwarty. Tegoroczna edycja, pomimo przedpołudniowej mżawki, udała się znakomicie. Bielskie Centrum Kultury oraz Park Słowackiego tętnił dobrą energią! W godzinach od 9:00 - 11:00, w tzw. bloku przedszkolnym, miały miejsce warsztaty oraz pokazy dla najmłodszych uczestników. Deszcz nie przeszkodził dzieciakom także w rozkoszowaniu się zabawą w Parku Edukacyjnym Interakcje, który dostępny był przez cały czas trwania festiwalu. Dużą atrakcją były warsztaty przygotowane przez młodzież szkół średnich z Bielska-Białej. Do najciekawszych zajęć należało samodzielne wykonywanie ekologicznej pasty do zębów, rzeźbienie w warzywach i owocach czy efektowne pokazy chemiczne.

Po raz pierwszy zorganizowana została także gra miejska o tematyce walki ze spalinami z pieców węglowych czy rur wydechowych samochodów.
Punktualnie o 14:00, w obecności Prezydenta Miasta Bielska-Białej, wypuszczone zostały w niebo zielone balony wypełnione helem, zawierające eko - przesłanie.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: [mediagrid cat='344' filter='0' title_under='0' r_width='auto'] Fot. Anna Koczur                                      

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE