Dlaczego warto być modelką?

Data dodania: 0000-00-00
Awatar Beskidzka Mama - BeskidzkaMama
Beskidzka Mama - Jestem mamą, która opisuje miejsca, wydarzenia, atrakcje dla dzieci/rodzin. Testuję produkty, usługi. Kocham Beskidy. Zapraszam do współpracy: [email protected]

Niech tytuł artykułu Was nie zwiedzie ;) Nie chodzi o to, że nagle porzucam etat mamy i wyjeżdżam za granicę na kontrakt życia :) Sprawa jest bardziej lokalna niż myślicie! Blisko dwa lata temu spotkałam się po raz pierwszy z określeniem - zabiegi kosmetyczne na modelach. Brzmiało dość enigmatycznie. Budziło podejrzenia, wątpliwości i niepewność. Kim właściwie są Ci MODELE? Kto wykonuje zabiegi kosmetyczne? Jak to się zaczęło? W 2014 z okazji Dnia Mamy zostałam zaproszona do udziału w nowatorskim, jak na polskie realia, projekcie. Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza organizowała wtedy DZIEŃ PIĘKNA, a że przypadał na Dzień Mamy, zaproszono Beskidzką Mamę do współorganizacji. I stało się. Kilkadziesiąt mam, które zapisało się do udziału, miało okazję przetestować na sobie zabiegi na twarz, manicure, pedicure, masaże i wiele innych wykonywanych przez najlepsze studentki kierunku KOSMETOLOGIA BWS im. J. Tyszkiewicza. Wszystko pod okiem ekspertów - praktyków z dziedziny zdrowia i urody. Skąd pomysł? Jak udało mi się dowiedzieć pomysł ZABIEGÓW NA MODELACH nie jest nowy. Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza, dzięki środkom z UE, odbyła kilka wyjazdów do innych uczelniach na świecie i to właśnie podczas wizyty w USA w New Age Spa Institute, Chicago, Illinois zainspirowała się zasadami i mechanizmami funkcjonowania ‘modeli zewnętrznych’ w amerykańskich warunkach edukacyjnych. Kim jest model zewnętrzny?

  • to klient, osoba z zewnątrz, nieznana studentce, która wykonuje zabieg

Co zyskuje model zewnętrzny?

  • profesjonalnie wykonany zabieg kosmetyczny
  • atrakcyjne ceny zabiegów, które są wykonywane przez studentki, pod nadzorem wykwalifikowanego personelu

Moja opinia: Pierwszy raz uczestniczyłam w zabiegu pedicure z elementami podologii - zabieg został wykonany bardzo ale to bardzo profesjonalnie. Nie odczułam właściwie żadnej różnicy poza tym, że zabieg wykonywany był przez studentkę nieco dłużej niż w profesjonalnym salonie. Parokrotnie podczas takiego zabiegu podchodziła do nas Pani Kosmetolog, która zadzorowała studentki. Czułam się bardzo zaopiekowana. Drugi raz korzystałam z zabiegu paprykowanego na twarz (na bazie kosmetyków organicznych ILCSI). Zabieg nie należał do najprzyjemniejszych (odczuwałam delikatne ciepło i mrowienie) ale okazał się zbawienny dla mojej dość zanieczyszczonej twarzy buzi. Co mnie zaskoczyło, zabieg odbywał się z wykorzystaniem bardzo profesjonalnego urządzenia FaceMaster 4 w 1. Trzeci raz korzystałam z zabiegu antycellulitowego. To była seria zabiegów z wykorzystaniem bandaży AROSHA. Najpierw mój stan cellulitu został zdiagnozowany za pomocą profesjonalnego urządzenia Soft Plus Linux 7. Kolejno moje nogi i brzuch owinięte zostały w specjalne odchudzające bandaże (tak przypominałam nieco mumie), które nasączone były (w zależności od problemu z jakim kobieta się zmaga) substancjami aktywnymi. Efekt po całej serii to 4 cm mniej w obwodzie ud! Ostatni mój raz jako 'modelki' to manicure hybrydowy. Duże skupienie i precyzja - to zapamiętałam z kontaktu ze studentką, która wykonywała ten zabieg. Byłam zadowolona z efektu, który utrzymywał się aż do ściągnięcia hybryd z paznokci. Akcje zabiegów na modelach organizowane są kilka razy w roku. Dlaczego polecam? Rekomenduję taką formę zabiegów kosmetycznych każdemu kto chciałby skorzystać z profesjonalncyh zabiegów w niżych cenach (np. manicure hybrydowy za 30 zł) ponieważ:

  • zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowane studentki pod okiem ekspertów
  • odbywają się w profesjonalnych pracowniach (lab. kosmetologii, pracownia manicure, pracownia masażu i technik relaksacji)
  • wykorzystywane są wysokiej klasy kosmetyki organiczne i inne linie profesjonalnych kosmetyków używanych w salonach kosmetycznych
  • zabiegi odbywają się z wykorzystaniem najwyższej jakości urządzeń
  • zabiegi na każdą kieszeń

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE