Kino w plenerze przy Gemini Park Bielsko-Biała

Data dodania: 2021-07-15

Przed nami kino plenerowe, a przed Wami wielki ekran, wygodny leżak, pyszne jedzenie, znajomi i wspólne oglądanie filmu pod gwiazdami! Już w najbliższy piątek, 16 lipca, odwiedzający Gemini Park będą mogli rozsiąść się w wygodnych leżakach i obejrzeć wspaniały musical „Mamma Mia!”.

W piątkowy wieczór w Gemini Park, od godz. 21:30 kinową salę zamienimy na urokliwe okoliczności przyrody i wyjątkowy klimat kina „pod chmurką”. Na pokaz filmu w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Mamma Mia!”, który został wybrany w facebook’owym głosowaniu przez fanów Gemini Park, zapraszamy na parking zewnętrzny, od strony Parku W DECHE! i ronda przy ul. Bobrowej.

Dla kinomaniaków przygotowano 200 miejsc siedzących, dostosowanych do obowiązujących norm bezpieczeństwa, ekran o powierzchni ponad 50 m kw., a także darmowy popcorn! Ponadto, punkty ze Strefy Restauracyjnej centrum handlowego, wydłużą swoje działanie do 21:30, a w do swojego gastronomicznego repertuaru dodadzą specjalne rabaty i oferty dedykowane kinomanom.

Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała na film "Mamma Mia!", w piątek, 16.07.2021, o godz. 21:30.

Wstęp na seans jest bezpłatny, ale liczba dostępnych miejsc siedzących jest ograniczona.

Data:
2021-07-16
Rozpoczęcie:
21:30
Zakończenie:
23:30
Miejsce:
Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 20
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ