Aktywne wakacje z tenisem

Data dodania: 2021-06-15

W tym roku większość dzieci dużo czasu spędziła w domu i musiała rezygnować ze swoich sportowych zajęć. Mamy nadzieję, że do wakacji to się zmieni i będzie można ten czas wykorzystać atrakcyjnie, zdrowo i sportowo.

Dzieci które zostają na wakacje w mieście, nie muszą się nudzić! Klub Tenisowy Bat Bystra proponuje ciekawe zajęcia i liczne atrakcje na kortach! Jednym z nich są Wakacyjne Warsztaty Tenisowe dla dzieci, które już grają w tenisa oraz dla tych, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Podczas tych zajęć dzieci aktywnie spędzają czas grając w tenisa oraz w liczne gry zespołowe, poznają ćwiczenia ogólnorozwojowe, zawierają przyjaźnie.

Zajęcia odbywają się w Ośrodku Tenisowym Open w Bystrej. Korty są położone w tzw. Bramie Wilkowickiej z pięknym widokiem na Magurkę Wilkowicką i Łysą. Korty posiadają klubokawiarnię i nowoczesne zaplecze socjalne. Warsztaty trwają przez cały lipiec i sierpień, a cykl zajęć to jeden tydzień od poniedziałku do piątku. Zajęcia odbywają się w godzinach 9.00 do 13.00, w jednym dniu jest wycieczka autokarowa. Jeździmy zwykle w takie miejsca jak Chlebowa Chata, która mieści się w Górkach Małych lub Alpaqero-rancho z alpakami w Międzyrzeczu. W obu tych miejscach dzieci ciekawie spędzają czas, dowiadując się wieku ciekawych rzeczy o zwierzątkach jakimi są Alpaki oraz o tajnikach pieczenia chleba.

Warsztaty  tenisowe prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska mająca doświadczenie w pracy z dziećmi oraz doświadczenie tenisowe. Zajęcia prowadzone są w małych grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wakacje są świetną okazją dla dzieci do odkrywania swoich pasji, poznawania nowych miejsc, zawierania przyjaźni, odkrywania nowych sportów. Dziecko, które regularnie uprawia sport jest bardziej otwarte na zmiany, posiada większą umiejętność znoszenia porażek, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów, jest bardziej odporne na stres i lepiej radzi sobie z problemami w dorosłym życiu.

  • Terminy zajęć w lipcu: 5-9.07., 12-16.07, 26-30.07
  • Terminy zajęć w sierpniu: 2-6.08,  9-13.08,  16-20.08, 23-27.08.

 

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą na www.akademiaopen.pl

Informacje i zapisy tel.: 507 127 959

 

 

 

 

 

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ