6 czerwca startuje 1 Rowerowy Puchar Reksia

Data dodania: 2021-06-02

To już pewne, bo warunki epidemiczne na to pozwalają i pogoda zapowiada się wymarzona, 1 Rowerowy Puchar Reksia wystartuje się 6 czerwca.

300 młodych zawodników począwszy od rocznika 2006 do 2018 i młodszych zmagać się będzie w dwóch konkurencjach: na pump tracku i na torze przeszkód. Najmłodsi zawodnicy będą mogli jechać na rowerach, rowerkach biegowych, a nawet rowerkach z bocznymi kółkami. Ważne aby jak najszybciej pokonali tor przeszkód. A będą mieć na to dwie próby. Podobnie jak ich starsi koledzy na pump tracku. Do klasyfikacji generalnej liczony będzie lepszy czas.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają pakiety startowe, a na mecie pamiątkowy medal. Na najlepszych (do trzeciego miejsca) czekają puchary i nagrody. Dwoje najmłodszych zawodników: dziewczynka i chłopiec także otrzymają specjalne puchary.

Honorowym patronatem 1 Rowerowy Puchar Reksia objął Pan Jarosław Klimaszewski Prezydent Miasta Bielsko-Biała oraz Pani Helena Filek-Marszałek Prezes Fundacji Reksia. Organizatorami zawodów są Klub Sportowy LIVE oraz Freeride Sport.

Data:
2021-06-06
Rozpoczęcie:
09:30
Miejsce:
Bielsko-Biała, Błonia
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ