II Charytatywny Bieg z okazji Dnia Dziecka TAURON BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW!

Data dodania: 2021-05-22

Biegnj dla Aniołów!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania, spacerowania, maszerowania i... pomagania do udziału w II Charytatywnym Biegu z okazji Dnia Dziecka TAURON BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW! na rzecz podopiecznych Domu Aniołów Stróżów - organizacji, która od przeszło 27 lat wspiera dzieci i młodzież z wykluczonych społecznie środowisk Śląska i Zagłębia.

Dzień Dziecka to święto radości, miłości, przytulania, wsparcia, dobrej zabawy. Są jednak dzieci, dla których to święto to dzień jak codzień - spędzony w samotności, w zatroskaniu, smutku, niskiej samooceny i braku wiary w siebie. Razem możemy to zmienić!! Możemy dać dzieciom RADOŚĆ, UŚMIECH i pomóc odmienić ich świat!

30 maja (niedziela) spotykamy się w Parku Kościuszki w Katowicach i od 10:00 do 15:00 świetnie się bawimy, robimy coś dla siebie (ruch to zdrowie) i przede wszystkim POMAGAMY dzieciakom.

Biegniemy na dystansie 5 km, w formule startów interwałowych z elektronicznym pomiarem czasu, z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Podczas biegu prowadzona będzie klasyfikacja mężczyzn i kobiet, dla pierwszych 3 miejsc w każdej kategorii przewidziane są nagrody, a dla każdego - aniołowy pamiątkowy medal :)

 • Park Kościuszki w Katowicach (miejsce zbiórki przy pomniku Tadeusza Kościuszki)
 • Kiedy? 30.05.2021 (niedziela)
 • W jakich godzinach? 10:00 – 15:00
 • Zapisy: I tura do 23.05 – 40 zł, II tura od 24.05 do 27.05 – 60 zł
 • Bieg przeznaczony dla osób od 7 do 99+ roku życia
 • Dzieci w wieku 0 do 6 lat mogą bezpłatnie towarzyszyć opiekunowi na trasie po wcześniejszym zgłoszeniu ich obecności w formularzu zgłoszeniowym
 • Bieg odbędzie się w trybie startów interwałowych, dokładny harmonogram startów zostanie opublikowany na stronie wydarzenia 28.05.2021 oraz wysłany drogą mailową do wszystkich uczestników
 • Prowadzona będzie klasyfikacja mężczyzn i kobiet, nagrodzone zostaną 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii
 • Przewidziane nagrody specjalne Prezydenta Miasta Katowice dla najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu
 • Nagrody specjalne powędrują do najmłodszego i najstarszego uczestnika Biegu
 • Podczas Biegu zachowane zostaną wszystkie obostrzenia sanitarne obowiązujące w dniu wydarzenia.

Trasę będzie można przebyć biegnąc, maszerując czy spacerując. Liczą się: zdrowo spędzony czas i ważny cel: zebranie funduszy na pomoc podopiecznym Domu Aniołów Stróżów - dzieciom i młodzieży z biednych i trudnych środowisk, pogórniczych i pohutniczych dzielnic biedy i wykluczenia.

 

Data:
2021-05-30
Rozpoczęcie:
10:00
Zakończenie:
15:00
Miejsce:
Katowice, Park Kościuszki w Katowicach (miejsce zbiórki przy
Wstęp:
Dorośli: 40 /
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ