Ewa odeszła z banku, aby szydełkować

Data dodania: 2021-05-05

 

Historia Ewy z Pietrzykowic, która po wieloletniej pracy w banku, postawiła na swoją firmę. 

 

Ewo, powiedz coś o sobie..

Pochodzę z Zagłębia, ale od 5 lat mieszkam w Pietrzykowicach.  Praktycznie całą swoją karierę zawodową spędziłam w Banku, tam rozwijałam się i pogłębiałam swoją wiedzę. Praca ta dawała mi dużo satysfakcji.

 

Co więc skłoniło Cię do zmian zawodowych w Twoim życiu? 

W momencie kiedy przeszłam na urlop macierzyński po urodzeniu mojej córki poczułam, że nie spełniam się w domowych obowiązkach i nie dają mi one satysfakcji. Zapragnęłam więcej, czegoś gdzie będę mogła uciec przy dwójce małych dzieci. Co nie będzie choć trochę z nimi związane. 

 

 

 

Od razu wiedziałaś, że będzie to szydełkowanie? Potrafiłaś szydełkować, czy poszłaś na jakiś kurs?

Wiedziałam, że będzie to coś artystycznego, ponieważ narodziła się we mnie nieodparta chęć tworzenia, a razem z nią obudziła się we mnie dusza artysty. Nie wiedzieć czemu stanęło na grubym szydełku i sznurku bawełnianym, czyli całkiem innym materiale. z którym kojarzy nam się babcine szydełko. Oprócz zajęć w podstawówce nie miałam z tym do czynienia. Swoje wszystkie umiejętności zdobywałam sama, ucząc się z internetu. 

 

Dla kogo tworzyłaś pierwsze produkty? 

Początkowo tworzyłam produkty dla moich dzieci, później znajomych, natomiast później pojawili się klienci. Specjalizuje się w personalizowanych koszach na zabawki dla dzieci, które dają mi najwięcej satysfakcji. 

Jednakże tworzę również dodatki do domu, pokoju dziecięcego takie jak pufy, dywany czy makatki oraz nietuzinkowe dodatki garderoby dla dorosłych i dzieci. Uwielbiam nowe projekty, ponieważ pomagają mi się rozwijać i szlifować mój warsztat. Staram się, aby każdy mój produkt był wyjątkowy i stworzony specjalnie dla klienta. Działam na najwyższej jakości materiałach.

 

 

Na czym jeszcze polega Twoja praca? Jak znajdujesz klientów?

Obecnie na bieżąco rozwijam swoją firmę, promując się w Social Mediach. W zeszłym roku koronawirus pokrzyżował mi kilka planów, ale poświęciłam ten czas na rozwój związany z działalnością i rzeczami, których na codzień nie widać. Między innymi robienie i obróbka zdjęć produktowych, tworzenie scenerii, określenie spójnej marki.

 

Gdzie można zobaczyć Twoje produkty? 

W grudniu otworzyłam również swój sklep internetowy w którym można zakupić moje produkty. Kiedy mam wolniejszą chwilę staram się również dzielić swoją wiedzą na You Tube prowadząc swój kanał. Plany na ten rok wiąże z rozwojem osobistym pod kątem innych technik oraz stworzeniem kilku kursów i tutoriali. Dzisiaj nie wyobrażam sobie powrotu do banku i porzucenia mojej wielkiej pasji. 

Moje Social media:

Sklep: https://sercemiszydlem.pl
Instagram: https://www.instagram.com/sercem_i_szydlem/?hl=pl
FB: https://m.facebook.com/Sercemiszydlem/
YT: https://youtube.com/channel/UCbMDG3q9ghIoRHzSMcBdXRw

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ