Basen z kulkami dla dzieci - dzięki nim kąpiel w zimowe i chłodne dni staje się możliwa!

Data dodania: 2021-04-21

Co może być cenniejsze od widoku śmiejącego się dziecka? Co może być piękniejsze od bawiącego się dziecka, które jest szczęśliwe i zadowolone? Nie ma nic lepszego od widoku radosnego dziecka, które dostało na urodziny wymarzony prezent. Jeśli szukasz idealnej i całkowicie bezpiecznej zabawki, która będzie sprawiała radość, a jednocześnie wpłynie na rozwój Twojego dziecka i pozwoli na naukę nowych umiejętności to "suchy" basen z kulkami może okazać się strzałem w dziesiątkę. W dzisiejszych czasach poszukujemy dla swoich dzieci zabawek, które łączą beztroską zabawę z odkrywaniem świata i rozwijaniem szeregu nowych i cennych umiejętności u najmłodszych. Właśnie takie zabawki zyskują w ostatnim czasie na popularności i są najchętniej kupowane przez rodziców.

Czym zatem jest "suchy" basen z kulkami?

Basen z kulkami https://ola4kids.pl/basen-z-kulkami-dla-dzieci to nic innego jak suchy basen dla dzieci wypełniony mnóstwem kolorowych i miękkich kulek. Baseniki te są mniejsze od tradycyjnych basenów ogrodowych, dlatego bez problemu zmieszczą się w domu, mieszkaniu lub na małych tarasie. To zabawka, która jest idealna do zabawy, niezależnie od tego czy świeci słońce, czy pada deszcz. Baseny wykonane są z najwyższej jakości materiałów miękkich w dotyku, dlatego zapewniają bezpieczeństwo i komfort bawiącemu się w nim dziecku. Podczas zabawy w baseniku dziecko może wykonywać w nim różne ruchy - turlać się, wskakiwać do niego, rzucać piłeczkami bez obawy, że coś mu się stanie. Miękkie piłeczki zamortyzują jego ruchy. Dodatkowo basen posiada pokrowiec, który można łatwo ściągnąć i bez problemu prać w pralce, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. 

Modele basenów z kulkami

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli basenów z kulkami. Są one w różnych kształtach (prostokąt, koło) i rozmiarach, które dostosowane są do wieku dziecka. Bogata gama kolorystyczna basenów i wypełniających je piłeczek pozwala na wybranie odpowiedniego modelu dla chłopca lub dziewczynki. Suche baseny z kulami dla dzieci zdobione są np. falbankami lub girlandami. Każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka.

Zalety posiadania basenów z kulkami

Dzieci, aby prawidłowo się rozwijać potrzebują ruchu. Jednak, aby ten ruch pokochać, to my rodzice musimy od najmłodszych lat pokazywać im różne formy aktywności fizycznej. Na początek zacznijmy od basenu z kulkami, który zachwyci nie tylko niemowlaka, ale również przedszkolaka, ponieważ posiada wiele zalet:

  1. Dziecko od najmłodszych lat uczy się zamiłowania do aktywności fizycznej - dziecko aktywizowane ruchowo w baseniku bardziej lubi zajęcia związane ze sportem i chętniej bierze udział w zabawach ruchowych. Dziecko bardziej aktywne to dziecko sprawniejsze i chętniejsze do aktywnego spędzania czasu.
  2. Usprawnianie zdolności narządów ruchu, poprawa rozwoju koordynacji ruchowej (nauka utrzymywania równowagi) oraz wzmacnianie mięśni. 
  3. Nauka kolorów i liczenia - dzięki kolorowym kulkom dziecko poznaje barwy oraz uczy się liczyć. 
  4. Dziecko uczy się rzucać do celu oraz trenuje ocenę odległości.
  5. Kąpiel" w basenie z kulkami to również pewnego rodzaju masaż ciała dziecka. 

Baseniki są atrakcyjne dla najmłodszych, ale również dla starszych dzieci, dlatego są bardzo dobrą inwestycją na lata. Nie zwlekaj - spraw radość dziecku i zainwestuj w jego rozwój.

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ