Pomysły na urodzinowe dekoracje dla chłopca i dziewczynki!

Data dodania: 2021-04-19

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka. Rodzice zwykle stają na głowie aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Szczególnie jeśli chodzi o motyw przewodni imprezy, którym zwykle jest ulubiona bajka pociechy. Jako mama 9 – latki i prawie 4 – latka, doskonale wiem, jak często potrafią im się zmieniać upodobania. Co roku coś innego. Jak sprostać wymaganiom? Poniżej znajdziecie kilka ciekawych inspiracji.

Dekoracje na urodziny dziewczynki

Córka, odkąd skończyła 2 latka miała już dekoracje w stylu Myszki Minnie, Barbie, Kucyków Pony, Elsy, LOL Surprise Biedronki i Czarnego Kota, aż w końcu weszła w fazę Jednorożców. Jestem zaskoczona, że te wszystkie dekoracje na urodziny dziecka można znaleźć w jednym miejscu, a mianowicie w tym: sklepie z dekoracjami. Poniższe dekoracje skradły serce mojej 9-latki:

Córka uwielbia balony. Takich dekoracji nigdy nie może u nas zabraknąć. Cyferka z wiekiem dziecka, balonowy baner urodzinowy czy party box, w którym znajdziemy zestaw gotowych, kolorystycznie dobranych do siebie, oryginalnych dekoracji urodzinowych, nie tylko dla dzieci.

Bardzo efektownie wyglądać będzie także wisząca dekoracja. Można ją zawiesić praktycznie na każdej powierzchni, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. 

Jeśli robimy przyjęcie w ogrodzie, to pięknie prezentować się będzie girlanda z lampionami.

Dekoracje na urodziny chłopca

Synek to fan Psiego Patrolu. W tych tematach sklep internetowy congee.pl również mnie nie zawiódł. Przy nadchodzących dużymi krokami urodzinach, na pewno skorzystam z pomysłu zakupu gotowego płatka na tort. Upiekę domowy, biszkoptowy tort i ozdobię go opłatkiem z motywem ulubionej bajki, a może nawet dokupię gotowe figurki? Jeszcze nie wiem.

Upominki dla gości

Ciekawą tradycją, jaka zakorzeniła się już w naszym kraju, jest dawanie drobnych podarunków przybyłym na urodziny gościom. Balonik na patyku czy bańki mydlane z motywem przewodnim uroczystości, jaki solenizant ofiaruje swoim gościom na pożegnanie, na pewno staną się swoistą wisienką na torcie urodzinowego przyjęcia. 

Wybór dekoracji jest naprawdę ogromny. Od kubeczków, talerzyków, ozdobnych obrusów, czapeczek, przez świeczki dekoracyjne i baloniki, a skończywszy na fikuśnych dekoracjach na tort. Super, że wszystko możemy zamówić w jednym miejscu, zarówno na urodziny chłopca, jak i dziewczynki. Polecam Wam zerknąć na wspominany sklep z dekoracjami. 

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ