Kocyki niemowlęce - nie tylko do łóżeczka

Data dodania: 2021-03-29

Kocyki niemowlęce – podstawa wyprawki Pośród mnóstwa niezbędnych gadżetów dla niemowląt można znaleźć i te, które pomagają nam od lat i te, które wykorzystują najnowsze trendy mody i techniki.

Początkującym rodzicom łatwo pogubić się w tym wszystkim. Jedno nie ulega wątpliwości – kocyki niemowlęce zawsze były, są i będą. Należą do podstawowego wyposażenia i potrzebne są od momentu urodzenia dziecka. Teoretycznie trudno o coś prostszego niż kocyki niemowlęce. Ale żeby zapewnić dziecku ciepło, komfort i bezpieczeństwo warto przyjrzeć się szerokiej ofercie na rynku i dokonać najlepszego wyboru. Kocyk spełnia wiele ról – może służyć jako lekkie okrycie w cieplejszych miesiącach roku, jako dodatkowe na kołderkę. Przyda się na spacerze i podczas krótkiej drzemki, na wizycie u rodziny i w krótszej lub dłuższej podróży. Kocyk to także najlepszy pomysł na upominek dla młodej mamy. Niezależnie od tego, ile ich posiada każdy kolejny na pewno się przyda.

Gdzie kupić kocyki niemowlęce?

Wszyscy bez wyjątku rodzice chcieliby mieć dla swojego dziecka wszystko co najlepsze. Kocyki niemowlęce to chyba najprostszy element niemowlęcej wyprawki, ale żeby doskonale spełniały swoje funcie należy zadbać o jak najlepszą jakość. Bogaty wybór kocyków niemowlęcych znajduje się w sklepie internetowym bellochi.com. Firma oferuje przede wszystkim bambusowe kocyki niemowlęce. Jest to optymalna tkanina – nie przegrzewa w ciepłe dni i zapewnia odpowiednią termoizolację w zimniejsze. Nie podrażnia delikatnej skóry niemowlęcia, jest miła, gładka i delikatna w dotyku. Świetnie się pierze. Ma właściwości antybakteryjne. bellochi.com posiada kocyki niemowlęce w różnych wzorach, które mogą stanowić prawdziwą ozdobę dziecinnego pokoju. Młode mamy na pewno zainteresuje blog na stronie bellochi.com tworzony przez specjalistów, na którym można znaleźć wiele cennych materiałów na temat pielęgnacji niemowląt. Kocyki niemowlęce ze sklepu bellochi.com są estetycznie opakowane i mogą stanowić gotowy prezent  - na przykład na chrzciny czy urodziny dziecka.

Jakie są rodzaje kocyków niemowlęcych?

Najprostsze kryterium podziału to materiał. Obecnie odchodzi się od kocyków wełnianych, które mogą powodować uczulenia, a także są trudniejsze w praniu. Oprócz bambusowych kocyków dla niemowląt poleca się także  te z bawełny i z polaru. Kolejne kryterium to rola jaką mają spełniać. W ofercie bellochi.com pojawiła się ciekawa nowość – specjalne kocyki niemowlęce przeznaczone do użycia w foteliku samochodowym. Mają one specjalny kształt i z powodzeniem zastępują niepraktyczne ciepłe ubranko do samochodu lub zwykły kocyk, który będzie się zsuwać i niełatwo dopasować go do kształtu fotelika i do pasów.

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ