Spełniam marzenia o długich i gęstych włosach!

Data dodania: 2021-03-12

Z Agnieszką Urbańską, właścicielką Tagomago Hair w Bielsku-Białej, specjalistką przedłużania włosów, rozmawiam o nowoczesnych trendach w tej dziedzinie.

 

Skąd pomysł na przedłużanie włosów ?

Zawsze interesowałam się tematyką pielęgnacji ciała i włosów, ale wybór tej ścieżki zawodowej przyszedł z czasem. Momentem przełomowym w moim życiu były narodziny córeczki. Jako mama, odczuwałam ogromne spełnienie i radość, ale jednocześnie wiedziałam, że do pełni szczęścia potrzebuję sprawdzić się także na polu zawodowym. Gdy ja byłam zajęta macierzyństwem i poszukiwaniem pomysłu na siebie, moje włosy po ciąży zaczęły nadmiernie wypadać. Pomoc zaoferowała mi wtedy moja przyjaciółka Karolina, która na co dzień prowadzi salon przedłużania włosów w Irlandii. Nie przypuszczałam, że nasze spotkanie zaowocuje otwarciem salonu Tagomago Hair. To właśnie Karolina uświadomiła mi, że sprawdzę się w tej branży idealnie. Zawsze byłam cierpliwa i uzdolniona manualnie, a wiedza z zakresu pielęgnacji i przedłużania włosów, jaką zdobywałam na wielu zagranicznych szkoleniach, przychodziła mi z niezwykłą łatwością.

 

Przedłużanie włosów do niedawna uważano za „tandetę”. Co się zmieniło w tej dziedzinie?

Większość moich klientek to kobiety, które bardzo zwracają uwagę na swój wygląd. Niezależnie od tego czym zajmują się na co dzień, łączy ich marzenie o długich i gęstych włosach, które dodadzą im pewności siebie. Przestarzałe metody przedłużania dawały jednak efekt sztuczności i nie spełniały oczekiwań kobiet. Dopiero aplikacja w niezauważalny sposób włosów dobrej jakości stała się odpowiedzią na ich potrzeby.

Czy każdy, kto marzy o bujnej fryzurze może skorzystać z Twojej oferty? Czy są jakieś przeciwwskazania?

Metoda przedłużania włosów, którą oferuję w swoim salonie jest całkowicie bezpieczna i odpowiednia niemalże dla każdego. Wyjątek stanowią osoby ze schorzeniami, które powodują wypadanie włosów np. łysienie plackowate czy niedoczynność tarczycy. Po krótkim wywiadzie i ocenie stanu włosów i skóry głowy klientki wiem, czy możemy bezpiecznie przedłużać włosy, czy jednak zalecić klientce w pierwszej kolejności wizytę u lekarza.

 

Jaką metodą przedłużasz włosy? Dlaczego właśnie ta?

W salonie Tagomago Hair przedłużam włosy mini i nano łączeniami z keratyny lub kerawax-u. Łączenia te są praktycznie niewyczuwalne i na tyle dyskretne, że pozostają niezauważalne dla otoczenia nawet po upięciu włosów w kucyk. Czas aplikacji wynosi od 3h do nawet 5h , ale to właśnie precyzja wykonywania łączeń staje się gwarantem naturalnie wyglądających włosów i zadowolenia klientek.

 

Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając salon, w którym chcemy przedłużyć włosy?

Przede wszystkim na rodzaj włosów i metody przedłużania jakie oferuje salon. Pracuję na włosach dziecięcych pozyskiwanych w naszym skupie i włosach rosyjskich. Naturalne, dziewicze włosy to gwarancja najwyższej jakości. W profesjonalnym salonie metoda przedłużania, odcień i wielkość pasemek muszą zostać indywidualnie dopasowane do włosów klientki. Warto również sugerować się opiniami i rekomendacjami salonu.

 

Co jest ważne w pielęgnacji włosów przedłużanych?

Jeśli wybierzemy włosy dobre gatunkowo, to nie będziemy mieć problemów z ich pielęgnacją. Wszystkie włosy trzeba odpowiednio nawilżać, a blondy dodatkowo regenerować. Należy też uważać na miejsca łączeń. Nie powinno się ich przetłuszczać, nakładać na nie odżywki czy olejków. Przedłużanie włosów wiąże się oczywiście z koniecznością regularnego wykonywania korekt celem podniesienia pasemek bliżej nasady włosów. Na takie spotkanie umawiamy się co 12 tyg. - 18 tyg. Jeśli chcemy całkowicie zrezygnować z przedłużania, to spotykamy się na ściągnięciu włosów. Nie zalecam robić tego samemu, ponieważ wiąże się to z uszkodzeniem pasm naszych włosów. Moje klientki zawsze otrzymują pełną listę zaleceń po wykonanym zabiegu.

 

Czy uważasz, że taka zmiana może rzeczywiście odmienić coś w życiu kobiety?

Zdecydowanie tak!  Jestem świadkiem przeróżnych sytuacji. Jedne panie znajdują wymarzona pracę, inne swoja drugą polówkę. Są też takie, które piszą, że mąż zaczął im prawić więcej komplementów. Czy to efekt samego przedłużania włosów, czy lepszej samooceny i pewności siebie, którą emanują kobiety po takiej metamorfozie? Na pewno świadomość swojego seksapilu i kobiecości może jedynie pomóc w samorealizacji.

 

Jakie rady dasz naszym czytelniczkom, które myślą o takim zabiegu, ale mają obawy przed efektem końcowym?

Rada jest jedna: spotkać się na bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji. Podczas spotkania postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. Cenię sobie indywidualne podejście. Każda z nas jest inna i mamy różne oczekiwania, ale łączy nas jedno. Chcemy wyglądać i czuć się pięknie.  Zapraszam.

 

Z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług lub chcesz umówić się na spotkanie  - skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych.

  • ul. Józefa Piłsudskiego 12 lokal 22, IIp.  43-300 Bielsko-Biała.
  • Konsultacje umawiane indywidualnie
  • +48 791 941 399
  • [email protected]

 

www.tagomagohair.pl

IG/tago_mago_hair

Fb/Tagomago hair Extensions

/artykuł sponsorowany/

 

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ