Leżaczek Tiny Love - najlepszy prezent dla młodych rodziców

Data dodania: 2021-03-01

Wybierając prezent dla młodych rodziców, warto zastanowić się, co tak naprawdę ułatwi im codzienne życie z niemowlakiem. Przydatne w tym okresie gadżety sprawiają, że łączenie standardowych obowiązków domowych z opieką nad dzieckiem staje się jeszcze większą przyjemnością, a nie ogromnym wyzwaniem. Jednym z nich z całą pewnością jest leżaczek Tiny Love - wraz z nim dajesz rodzicom chwilę wytchnienia. Dlaczego warto go mieć?

Codzienne łączenie wszystkich obowiązków - dbania o dom, gotowania, pracy zawodowej i opieki nad niedawno narodzonym dzieckiem - jest po prostu trudne i niekiedy wyczerpujące. Współcześni rodzice mają większą świadomość w tym zakresie i wiedzą, że nie muszą ulegać presji idealnego życia, w którym wszystko jest doskonale zorganizowane i przebiega zgodnie z planem, jednak jak wszyscy chcą mieć swoje życie pod kontrolą. Ofiarowany im z okazji narodzin dziecka leżaczek dla niemowlaka będzie więc nie tylko bezpiecznym siedziskiem dla malucha, ale także praktycznym wsparciem dla jego opiekuna.

Leżaczek Tiny Love - co go wyróżnia?

Leżaczek Tiny Love daje rodzicom chwilę odpoczynku. Mogą bowiem odłożyć niemowlę w bezpieczne miejsce i w tym czasie dokończyć swoje obowiązki lub po prostu usiąść i wypić spokojnie kawę, mając je ciągle na oku. Warto podkreślić, że może to być jedyna szansa na chwilę przerwy w ciągłym noszeniu bobasa - dzieci są bardzo różne i niektóre wymagają znacznie więcej uwagi. Dlatego właśnie tak wielu rodziców bardzo docenia tego rodzaju udogodnienia.

Co sprawia, że leżaczek Tiny Love jest lepszy od innych? Przede wszystkim cechują go komfortowe dla dziecka wymiary. Niemowlę może swobodnie w nim leżeć lub usiąść w pozycji z naturalnie zgiętymi w kolanach nóżkami. Jest dość szeroki, by w jego obrysie znalazła się przestrzeń na stópki oraz łokcie. Co ważne, daje także możliwość regulacji oparcia, dzięki czemu “rośnie razem z dzieckiem”. Z biegiem czasu leżaczek Tiny Love staje się wygodnym siedziskiem, a następnie zastępuje krzesełko do karmienia. W ten sposób jeden gadżet zastępuje aż trzy, co pozwala na dużą oszczędność - zarówno pieniędzy, jak i przestrzeni w domu.

Z punktu widzenia rodzica niezwykle ważne jest to, że nowy leżaczek Tiny Love jest naprawdę bezpieczny. Nie oznacza to, że dziecko może pozostać w nim bez nadzoru, ale opiekun może przez chwilę wykonywać swoje obowiązki. Dlatego producent postawił na wytrzymałe i wygodne (by nie uszkodziły delikatnego ciała) pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji. Możliwe jest dokładne dopasowanie ich do rozmiarów dziecka.

Warto podkreślić, że leżaczek-bujaczek Tiny Love ma stabilne i wygodne podłoże, które zostało wykonane z delikatnych i miękkich materiałów. Zapewnia dzięki temu prawidłową pozycję ciała dziecka i daje mu niezbędny w czasie leżenia komfort. Został również wyposażony w specjalne podnoszone boki, które sprawiają, że dziecko jest w pełni bezpieczne i czuje się otulone, co pozwala mu spokojnie spać. Dzięki nim leżaczek Tiny Love przypomina nieco gondolę wózka.

 

Leżaczek Tiny Love jest także bardzo praktyczny - wyróżnia się dużą mobilnością. Jest łatwy w składaniu i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Z powodzeniem może być przewożony w samochodzie, by korzystać z niego również poza domem. Sprawdza się doskonale w czasie rodzinnych podróży. Zyskujemy w ten sposób nie tylko wygodne rozwiązanie dla rodzica, który może swobodnie napić się kawy czy porozmawiać ze znajomymi. To przede wszystkim znana dziecku przestrzeń, której będzie bardzo potrzebowało w nowym dla siebie miejscu. W ten sposób obniżamy jego poziom stresu i sprawiamy, że czuje się bezpiecznie.

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ