WYPOŻYCZALNIA GIER PLANSZOWYCH W KSIĄŻNICY BESKIDZKIEJ

Data dodania: 2021-01-12

Od stycznia 2021 roku, w czytelni dla dorosłych Książnicy Beskidzkiej istnieje możliwość wypożyczenia gier planszowych. Na start zakupiONO ponad siedemdziesiąt pozycji, które zadowolą nie tylko młodzież, ale zapewnią również  rozrywkę dorosłym.

Pomysł ten jest odpowiedzią na szerokie zainteresowania czytelników. Tematyka gier jest zróżnicowana: znajdą coś dla siebie fani filmów i seriali (Gra o Tron, Harry Potter, The Black Mirror), historycy-amatorzy (Żelazna kurtyna, W obronie Lwowa, Wikingowie na pokład!) oraz zapaleni fantaści (Władca Pierścieni, Pandemic, Tajemnicze domostwo). Posiadamy również sporą kolekcje gier towarzysko-imprezowych (Pytaki, Alias, Czółko) oraz klasyki (Eurobusiness). Kolekcja będzie regularnie uzupełniana zarówno o nowości jak i pozycje polecane przez użytkowników.

Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu - zapełnią nudę w zimowy wieczór oraz uratują każde spotkanie towarzyskie. Relaksują, budują więzi rodzinne oraz bawią ludzi w każdym wieku. 

Wypożyczyć grę może każdy, kto jest zapisany do biblioteki – usługa ta jest darmowa. Warunkiem skorzystania z oferty jest zaakceptowanie poniższego regulaminu oraz uiszczenie kaucji. Czytelnik jest odpowiedzialny za wszystkie elementy gry.

Zapraszamy do Czytelni Książnicy Beskidzkiej przy ul. Juliusza Słowackiego 17 A po więcej szczegółów!

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ