MeggDress - mama 3 dzieci nagrała piosenkę i nakręciła teledysk

Data dodania: 2020-12-29

Magdalena Kieca - Prochownik, znana pod pseudonimem MeggDress, jest mamą 3 synów, mieszkającą w Bielska-Białej. Niedawno spełniła jedno ze swoich marzeń - wydała singiel pt. Życie jak księga. Teledysk do tej piosenki został nakręcony w Bielsku-Białej. 

 

Magdo, czym zajmujesz się na co dzień? 

Jestem mamą 3 wspaniałych chłopaków. Pracuję też w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Żywcu. 

 

Od dawna śpiewasz? 

Śpiewam od zawsze, ale nigdy nie uczyłam się tego profesjonalnie. Po prostu słucham dużo muzyki. Kiedyś miałam taką jedną, telewizyjną przygodę - wystąpiłam w programie Bitwa na Głosy - w 1 edycji, w drużynie Braci Golec. Ale to było 10 lat temu... jeśli ktoś ma ochotę, może zobaczyć mój występ poniżej (śpiewam jako druga:)

 

Czy to nie jest tak, że zawsze marzyłaś o nagraniu swojego singla, ale dopiero po "wyjściu z pieluch" miałaś siłę na jego realizację?

Dokładnie tak :) Odchowałam trochę moich chłopaków i wróciłam do moich wierszy gdzieś z dna szuflady...

 

Wierszy?

Tak, tekst jest wierszem, który napisałam 10- 12 lat temu... I wpadłam na pomysł żeby zrobić z tego piosenkę na czasie;) Muzykę napisał mi kolega z moim pomysłem, a teledysk nakręcił znajomy.

 

 

Czy wiążesz swoją przyszłość z muzyką?

Muzyka jest moim życiem. Przy muzyce się wyciszam i odprężam. Chcę śpiewać, tylko wciąż szukam chętnych do współpracy muzyków! 

 

Czy jest ktoś komu chciałabyś szczególnie podziękować ? 

Tak, moim przyjaciołom, dziękuję:

Oli Jurczak ze Szkoły Baletowej za choreografię (jej tancerki można zobaczyć w teledysku), Madzi Ostrowickiej (za sesję zdjęciową i stronę www), Agnieszce Jochemczyk, Ewie Heczko, Mateuszowi - mojemu mężowi, który robił zdjęcia z drona, Michałowi Wala (napisał muzykę), Tomaszowi Dyszkiewicz (nakręcił teledysk).  Dzięki nim wiem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. 

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ