Styl Biurowy - Lavard Online

Data dodania: 2020-12-21

Pragniesz dobrać styl biurowy do swojego miejsca pracy, ale wydaje Ci się, że to trochę problematyczne do wykonania, ponieważ z jednej strony natrafiasz na trudności z podjęciem decyzji, które elementy będą odpowiednie dla Twojego stroju businnes casual, z drugiej strony nie masz pewności ani wiedzy związanego z takim stylem ubioru.

Najbardziej istotna jest marynarka, to najbardziej popularny element biznesowego stroju, który idealnie pasuje do wszystkich outfitów i nadaje im elegancki i odpowiedni wygląd. Czy to granatowy, biały, w prążki, marynarka w towarzystwie chino w towarzystwie klasycznych szpilek z pewnością da Twojemu wyglądowi swobodnego i eleganckiego charakteru. Trzeba kupić sobie także ołówkową sukienkę z dobrej tkaniny. W delikatnym odcieniu i o dopasowanym fasonie fantastycznie spiszę się w pracy jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. Jeśli chodzi o kolory, wybierz kombinacje szarego i bieli oraz stonowane total looki. Nigdy nie ignoruj akcesoriów, mają one potęgę, która kompletnie zmieni nasz wygląd. Na przykład broszka lub torebka podbijają stylizację i dodają jej ciekawego akcentu. Zawsze tylko trzeba upewnić się, że akcesoria są w biznesowym stylu.

Unikaj rzeczy krzykliwych oraz zbyt błyszczących. Dress code jest czasami niezrozumiany i choć wszyscy słyszeliśmy o nim wcześniej i znamy zasady, definicja wciąż może powodować zakłopotanie i chaos u wielu osób. Na szczęście skierujemy trochę światła na ten typ stroju. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić, to dobrym rozwiązaniem stylizacji do pracy jest smart casual. Jeśli już przestudiowaliście sobie czym jest „smart casual” i nadal nie znaleźliście pomysłu na stylowy look, który byłby w Waszym stylu to mamy dla Ciebie kilka rozwiązań. Mamy dla Was parę drobnych rad smart casual dress code dla kobiet. Smart casual jest nieco nieokreślony. To styl, który wymaga przemyślanego, a zarazem komfortowego ubioru. W związku z tym nienaganny wygląd potrzebuje równowagi. Kiedy ubieramy się w stylu smart casual, powinniśmy postawić na elementy, które jawią się elegancko, ale są również komfortowe.

Ze względu swoją wypracowaną, a jednocześnie wygodną estetykę, elegancki outfit często mylony jest z businnes dress code’em. Mim iż wiele stylizacji może należeć do obu kategorii, istnieją między nimi niewielkie różnice. Na przykład, business casual przeważnie wymaga bardziej przepisowego stylu ubierania się, podczas gdy smart casual może być bardziej na topie. Smart casual to standardowy dress code i taki też jest między innymi wymagany na wiele uroczystości, w tym kolacje lub podczas oficjalnych spotkań. Szczęśliwie, rodzaj okazji pomoże w wybraniu swojej stylizacji i tym samym pokieruje na prawidłową drogę. Projektując swój ubiór, pamiętaj o jego funkcji, o okazji i okoliczności.

Marką, która proponuje rzeczy w stylu smart casual i businnes casual jest Lavard. Tutaj zarówno mężczyźni jak i kobiety odnajdą rzeczy perfekcyjne na rodzinną kolację, na biznesowe spotkanie czy na randkę. Cała kolekcja jest całkowicie dopracowana. Uszyta z najwyższej jakości tkanin i z niezwykłą dbałością o detale. Jest dowodem wysokiego kunsztu krawieckiego.

https://www.lavard.pl/

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ