Pablo Rozz dla MollyLac

Data dodania: 2020-11-23

Współpraca influencerów czy stylistów z markami kosmetycznymi są od dawna na porządku dziennym. Jest to fantastyczny pomysł - szczególnie, jeżeli zaprasza się do współpracy osobę, która, kolokwialnie rzecz ujmując, “zna się na rzeczy”! Tak jest właśnie w przypadku kooperacji Pablo Rozz z marką MollyLac. Pablo jest genialnym stylistą paznokci i wszystkie produkty, który stworzył we współpracy z MollyLac, szybko stały się totalnymi bestsellerami! Chyba trudno o paznokciomaniaczkę, która nie znałaby tego wielokrotnego mistrza Polski i zdobywcy licznych nagród na arenie międzynarodowej. Czy znasz natomiast jego produkty dla MollyLac? Jeżeli nie - koniecznie zapoznaj się z dzisiejszym tekstem!

Pablo Rozz dla Molly Lac - kolekcje lakierów hybrydowych

W ramach współpracy Pablo Rozz z marką Molly Lac powstały aż 3 fantastyczne kolekcje lakierów hybrydowych. Każda z nich to zupełnie inne barwy, które łączy kilka ważnych aspektów. Należą do nich mocna pigmentacja, doskonała trwałość i idealna konsystencja. Postanowiliśmy zrobić krótki przegląd linii lakierów hybrydowych i chociaż skrótowo opisać Ci, czego możesz się po nich spodziewać!

Kolekcja MollyLac Fame by Pablo Rozz

Linia lakierów hybrydowych Fame to aż 10 kolorów, które doskonale odzwierciedlają samego stylistę. Kolekcja obejmuje szeroką gamę barw. Znajdziesz w niej m.in. klasyczne biel oraz czerń, neonową żółć, głęboką czerwień, a nawet cukierkowy róż. Jak widzisz, każda paznokciomaniaczka wybierze z niej lakier idealny dla siebie! Niezależnie od tego, czy preferujesz ponadczasowy manicure, czy wolisz “zaszaleć” i tworzyć szalone stylizacje - kolekcja MollyLac Fame by Pablo Rozz to zawsze dobra opcja! Co istotne - każdy z kolorów lakierów hybrydowych z tej linii wygląda świetnie zarówno w połysku, jak i macie!

Kolekcja MollyLac Royal by Pablo Rozz

Kolejna linia lakierów hybrydowych, stworzona przez Pablo Rozz dla MollyLac, obejmuje 9 królewskich kolorów. Nie bez przyczyny w poprzednim zdaniu użyliśmy słowa “królewska” - linia nazywa się po prostu Royal! Jest to kolekcja bajkowa, pełna kontrastów… Znajdziesz w niej i fantazyjne lakiery hybrydowe z efektem bling - pięknie mieniące się milionem barw, i ponadczasowe, klasyczne barwy z gamy czerwieni oraz nude. Podobnie jak w przypadku linii Fame, i tu - dzięki szerokiemu wyborowi - każda kobieta znajdzie na pewno inspirację na swój kolejny manicure czy pedicure!

Kolekcja MollyLac Fanatic by Pablo Rozz

Ostatnią kolekcją lakierów hybrydowych MollyLac, stworzoną przy współpracy z Pablo Rozz, którą chcielibyśmy zaprezentować, jest linia Fanatic. Przyznaj, że już sama jej nazwa brzmi intrygująco, prawda…? Takie są również kolory, które ona obejmuje! To same mocne, energetyzujące i wielowymiarowe odcienie lakierów hybrydowych! Które bardziej do Ciebie pasują - intensywne czerwienie, nieoczywiste zielenie, żółcie, a może zapierające dech w piersi róże…? Pablo Rozz, tworząc tę kolekcję, chciał pomóc paznokciomaniaczkom w znalezieniu barw, idealnie dopełniających ich osobowość! Wszystkie 9 kolorów, znajdujące się w kolekcji MollyLac Fanatic, doskonale symbolizują pełnię życia i ogromną odwagę! To same najmodniejsze barwy w tym sezonie!

Współpraca Pablo Rozz z MollyLac to nie tylko lakiery hybrydowe!

Owocem kooperacji Pablo Rozz z marką MollyLac są nie tylko fantastyczne kolekcje lakierów hybrydowych. Stylista współtworzył także bazę podkładową oraz 2 rodzaje topów no wipe. Produkty te idealnie uzupełniają manicure z użyciem lakierów hybrydowych.

Foundation Base MollyLac by Pablo Rozz

Baza podkładowa do lakierów hybrydowych, stworzona w ramach kooperacji Pablo Rozz dla MollyLac, to produkt idealny! Pozwala Ci na uzyskanie trwałego manicure bez żadnych odprysków, jednocześnie wzmacniając Twoją płytkę! Co istotne, sprawdza się nawet w przypadku najbardziej zniszczonych paznokci.Wystarczy minimalna jej warstwa, by uzyskać rewelacyjne efekty. Stosując ją na płytkę, nie musisz już użyć primera!

Top no wipe MollyLac by Pablo Rozz

Kolejnymi produktami godnymi uwagi są także 2 rodzaje topów no wipe. Pierwszy z nich - Las Vegas Top by Pablo Rozz - to hybrydowy preparat nawierzchniowy bez przemywania z fantastycznymi drobinkami. Nie tylko nabłyszcza, ale i pozostawia na płytce delikatny brokat, cudownie się mieniący. Jeżeli kochasz stylizacje w stylu glam, to preparat idealny dla Ciebie! Drugim produktem nawierzchniowym jest Top no wipe Mr Miracle MollyLac by Pablo Rozz. Został on dedykowany głównie dla paznokciomaniaczek, które mają często do czynienia z detergentami czy substancjami trudnymi do czyszczenia. Jest on niezwykle trwały i ekstremalnie błyszczący! Po jego użyciu, nie musisz już martwić się o ewentualne zabrudzenie czy żółknięcie płytki!

Produkty Pablo Rozz dla MollyLac to klasa sama w sobie!

Zarówno lakiery hybrydowe, jak i bazy czy topy no wipe są produktami, które cechuje wysoka jakość, maksymalna trwałość i doskonała konsystencja. Jeżeli jesteś wymagającą paznokciomaniaczką i zadowala Cię tylko to, co najlepsze, doskonale trafiłaś! Koniecznie zobacz produkty stworzone przez Pablo Rozz dla MollyLac!

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ