Prezent dla nastolatka na święta. Sprawdź propozycje

Data dodania: 2020-11-19

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia to czas zakupów i poszukiwania najlepszych prezentów dla naszych bliskich. Wiele osób ma jednak problem ze znalezieniem pomysłu na podarunek, dlatego dziś postanowiliśmy podzielić się kilkoma inspiracjami na prezent dla nastolatka. Zapraszamy do lektury.

 

Słuchawki bezprzewodowe

Ten gadżet z pewnością przypadnie do gustu każdemu nastolatkowi, który lubi słuchać muzyki. Słuchawki bezprzewodowe zapewniają niezwykłą wygodę, gdyż nie trzeba ich łączyć z telefonem czy innym odtwarzaczem za pomocą przewodów, ponieważ łączność między urządzeniami odbywa się za pomocą Bluetooth. Dzięki temu słuchawek można używać podczas każdej codziennej czynności, zarówno siedząc lub  leżąc, jak i będąc w ruchu, nawet tym dynamicznym, na przykład uprawiając sport typu  jogging czy jazda na rowerze. W szczególności polecamy słuchawki bezprzewodowe Xiaomi, które charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku oraz czasem użytkowania nawet do 4 godzin.

 

Planszówki

Trafionym pomysłem na prezent dla nastolatka są gry planszowe, które cieszą się popularnością w każdej grupie wiekowej. Dostępne obecnie na rynku gry planszowe to zarówno te strategiczne, jak i zręcznościowe. Większość planszówek ma bardzo zabawną fabułę, która dostarcza graczom mnóstwa frajdy i śmiechu. Polecamy takie gry jak 5 sekund, Dobble, Taboo czy klasyczny Monopol. 

 

Power bank

Dziś praktycznie każdy nastolatek posiada smartfona, a wszyscy dobrze wiemy, że nie ma nic gorszego niż jego rozładowana bateria akurat w momencie, gdy bardzo potrzebujemy z niego skorzystać. Dlatego świetnym prezentem dla nastolatka będzie powerbank - niewielkich rozmiarów urządzenie, które możemy zawsze ze sobą zabrać. Powerbank pozwala na szybkie naładowanie baterii telefonu bez konieczności podłączania go do gniazda sieciowego. Wystarczy tylko połączyć smartfon z urządzeniem za pomocą odpowiedniego kabla i gotowe!

 

Głośnik bezprzewodowy

To kolejne urządzenie do odtwarzania muzyki w sposób bezprzewodowy, tym razem jednak pozwala cieszyć się dźwiękiem w przestrzeni. Taki głośnik może się zmieścić nawet w kieszeni, za jego pomocą możemy odtwarzać muzykę z telefonu oraz innych urządzeń poprzez łączność Bluetooth. Głośnik oferuje bardzo dobrej jakości dźwięk, więc doskonale sprawdzi się na otwartej przestrzeni, gdy nastolatek będzie chciał zabawić swoich znajomych dobrą muzyką. 

 

Kijek do selfie

Następnym  gadżetem, który może się spodobać nastolatkowi, jest tzw. selfie stick, czyli kijek pozwalający robić sobie zdjęcia smartfonem z dalszej odległości niż zasięg naszej ręki. Taki gadżet umożliwia robienie ciekawych zdjęć na tle krajobrazu czy ważnych wydarzeń i z pewnością będzie towarzyszył dziecku w każdej podróży.

 

Smartwatch

To coś dla nastolatka, który jest typem sportowca. Smartwatch to wielofunkcyjny zegarek, za pomocą którego możemy nie tylko sprawdzić godzinę i datę, ale również zmierzyć spalone podczas treningu kalorie, przebyty dystans czy tętno. Ponadto za pomocą smartwatcha można również odbierać komunikaty z kanałów social media.

Mamy nadzieję, że tych kilka pomysłów na prezent będzie dla was inspiracją w czasie poszukiwania idealnego podarunku świątecznego dla nastolatka.

Podziel się na:

Najpopularniejsze: