Kurs dla Kobiet w ciąży

Data dodania: 2020-10-15

Kochane Lokalne Mamy‼️

Wasze dzieci są często pod moją opieką pediatryczną. Dlatego właśnie Wam chcę oddać poradnik dla Kobiet w ciąży. Jest to kurs wideo (dostępny online na stronie www.dzieckomamy.pl/mamaonline ), który przygotowały Mamy, aby przybliżyć okres ciąży i pomóc lepiej przygotować się do porodu.

Wersja Beta, przygotowana przez #DzieckoMamy dla pierwszych 100 mam za darmo.

My się dowiemy czy działa, czy jest intuicyjny, etc., a Wy macie okazję zapoznać się z kompleksowym przewodnikiem, w którym rozmawiałam o ważnych kwestiach ciąży z:

Emilia Bugalska Położna i Doradca Laktacyjny - jest niezwykle ciepłą Położną, mamą dwójki chłopców. Rozmawiałyśmy o objawach, które powinny nas niepokoić, w którym semestrze można uprawiać seks, co może kobieta w ciąży a czego unikać, oraz o tym jak się przygotować do porodu.

Małgosia Jachacz-Łopata Fizjoterapeutka uroginekologiczna - jest BARDZO aktywną mamą. Znacie ją pewnie z profilu @GórskaMama. Podczas rozmowy poruszyłyśmy tematy wsparcia kobiet przez fizjoterapeutę, jakie ćwiczenia można wykonywać, jak łagodzić ból odcinka lędźwiowego. Choć czasem przychodzi się do specjalisty aby usłyszeć, że jest po prostu DOBRZE ;)

Monika Hryniewicz-Kapias Ginekolog Położnik - jest MEGA specjalistką w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa, oraz mamą dwóch dzieci. Zagadałyśmy się o wielu interesujących sprawach, np. co w przypadku kiedy ciąża jest nieplanowana i kobieta nagle dowiaduje się, że jest w ciąży bez wcześniejszej suplementacji? Czy USG jest szkodliwe dla dziecka i kobiety w ciąży? Czy jeżeli kobieta już pali to rzucanie jest dobre i wiele innych.

Niebawem ciąg dalszy!!!

Polubcie DzieckoMamy, gdzie przekażemy więcej informacji.

Zapraszam,

Dorota Stachowicz, pediatra

 

#NeomedPediatra

#PediatraRoku

#Straconki57

#zdrowie #lekarz #doktor #pediatra #mama #zdrowedziecko #pacjent #internista #kardiolog #POZ #opiekazdrowotna #neurologopeda #dietetyk #ginekolog #fizjoterapeuta

Data:
2020-10-18
Rozpoczęcie:
00:00
Zakończenie:
23:30
Miejsce:
,
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ