5 powodów, by kupić nosidełko dla dziecka

Data dodania: 2020-09-25

O tym, że bliskość rodzica z dzieckiem jest niezwykle ważna, mówi się ostatnio coraz więcej. Decydujemy się więc spać z maluszkami, karmić je piersią i bardzo dużo nosić na rękach. Jednocześnie szukamy rozwiązań, które ułatwią nam codzienne życie. Dlatego coraz chętniej sięgamy po ergonomiczne nosidełka dla niemowląt - wygodne dla rodziców i bezpieczne dla dzieci. Dlaczego naprawdę warto je mieć?

 

Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić nosidło ergonomiczne dla niemowlaka, przede wszystkim pomyśl o wygodzie. To bardzo komfortowe rozwiązanie, jeśli szukasz sposobu, by jednocześnie mieć wolne ręce i być blisko swojego dziecka. Zdecydowanie polecamy je rodzicom wymagających dzieci, które potrzebują ciągle być na rękach u rodzica. Maluszek od razu stanie się spokojniejszy, a ty zyskasz możliwość wykonywania niezbędnych codziennych czynności.

 

Warto jednak zauważyć, że codzienne obowiązki to nie wszystko. Oczywiście, nosidło ergonomiczne dla niemowlaka znacząco ułatwi ci zakupy, wejście na wysokie piętro w bloku bez windy czy choćby przygotowanie obiadu. Po prostu dotrzesz z nim wszędzie! Dostaniesz się dzięki niemu tam, gdzie zdecydowanie nie zmieścisz się z niepraktycznym wózkiem. Sprawdzi się podczas odprawy na lotnisku oraz na wycieczce w górach. Podróżowanie z dzieckiem stanie się fantastyczną przygodą!

 

Należy podkreślić, że odpowiednie nosidełko dla dziecka, które będzie właściwie założone, nie męczy kręgosłupa rodzica - wręcz go odciąża. To rozwiązanie sprawia, że nawet po kilku godzinach wspólnych spacerów nie czujesz się zmęczony. Dodatkową zaletą jest fakt, że większość modeli pozwala na noszenie także troszkę większego dziecka, często nawet do 20 kg.

 

 

W czasie długich spacerów, które umożliwia nosidełko do noszenia dziecka, bardzo ważny jest także odpoczynek. Zarówno rodzica, jak i samego maluszka. Dobrej jakości nosidło ergonomiczne zapewnia dziecku idealne warunki do drzemki.

Nosidełko BeSafe Haven™ - nowy wymiar noszenia maluszka

Wiodąca marka fotelików samochodowych wykorzystuje swoją wiedzę o bezpieczeństwie, ergonomii i wygodzie. Na rynku pojawił się nowy produkt - nosidło ergonomiczne dla niemowlaka. To prawdziwa rewolucja w noszeniu maluszków. Pozwala bowiem na przyjmowanie aż 3 pozycji:

  • z przodu tyłem do świata - od chwili narodzin,
  • z przodu przodem do świata - po 5. miesiącu,
  • z tyłu - po ukończeniu 9 miesiąca.

Rodzice zyskują możliwość noszenia maluszka na 3 sposoby - to jednak nie koniec innowacyjnych rozwiązań. Nosidełko dla dziecka BeSafe Haven™ posiada mnóstwo wyjątkowych funkcji, które dbają zarówno o dziecko, jak i rodzica. Co warto o nim wiedzieć?

 

Nosidło ergonomiczne dla niemowlaka BeSafe posiada wyjątkową poduszkę Airgonomics. Znajdziesz ją w pasie biodrowym, a jej napompowanie zajmuje tylko kilka sekund. Zapewnia dziecku naprawdę wygodną i w pełni bezpieczną pozycję w czasie spacerów, podczas których dziecko noszone jest na plecach lub twarzą do świata. Warto podkreślić, że wnętrze nosidełka wykonane są ze specjalnego materiału TENCEL™, który z dużą skutecznością pochłania wilgoć i odpowiednio ją odprowadza.

 

Producent zadbał również o rodziców. Nosidełko dla dziecka posiada opatentowaną klamrę Flex-Shape Buckle™. Musisz wiedzieć, że automatycznie obraca się tak, by perfekcyjnie pasować do rozmiarów i kształtu noszącego. Wygodniejsze jest również jej napinanie - wystarczy pociągnąć paski do przodu, a nie do tyłu, jak w większości tego rodzaju produktów. Rodzice nie muszą martwić się również o paski naciskające skórę - znajdują się na nich specjalne nakładki. Ergonomiczne nosidełka dla niemowląt marki BeSafe zostały wyposażone także w praktyczne kieszenie, w których można schować małą przekąskę czy klucze do domu.

 

Podziel się na:

Najpopularniejsze: