Ekskluzywne tapety 3d inspirowane trendami 2020 roku

Data dodania: 2020-09-14

Rok 2020 stawia na innowacyjność i ekskluzywność. Można je uzyskać małymi kosztami, w czym pomoże tapeta ścienne 3d. Zaskakujące wzory, pełna swoboda wykorzystanej wyobraźni uczyni każde mieszkanie lub biuro niesamowitym miejscem. W eleganckim wnętrzu dobrze się mieszka, wypoczywa lub pracuje. Miło spędzony czas w miejscu, gdzie płynie pozytywna energia pobudzi zmysły do większych wyzwań, wyzwoli empatię, wrażliwość, szczęście itp.

Czy pasuje tapeta 3d do kuchni?

Zmywalna i plamoodporna tapeta na ścianę z powodzeniem zastąpi tradycyjne płytki lub szkło. Osoba, która bardzo dużo spędza czasu w kuchni, powinna mieć ładne ściany, by nie czuła się zamknięta w murach, gdy na dworze piękna pogoda. Często przygotowywanie posiłków zabiera kilka godzin dziennie, więc można byłoby w tym czasie popatrzeć na liście, sosny, brzozy, czy góry. Modne tapety 3d ścienne Uwalls oddają zamieszczonemu obrazowi na tapecie głęboki wyraz.

Zdumiewające przestrzenne wrażenie na tapetach

Patrząc na piękne widoki przyrody o żywych barwach, realistycznie przedstawiających pejzaż, ma się wrażenie przebywania nie w kuchni, ale tam, gdzie natura ma dla nas czyste powietrze, spokój i wytchnienie. Zmywalne tapety uchronią przed zbędnym stresem. Przypadkowo rozchlapany sok, czy zupa bez problemu zostaną zmyte. Kolory pozostaną tak samo żywe, jak przed zachlapaniem, a plamy znikną.

Zamiast klasycznego obrazu tapety 3d do salonu

W przestronnym salonie zamiast klasycznego obrazu na ścianie rewelacyjnie będzie wyglądać modna w tym roku abstrakcja. Tapeta na całą ścianę z czarno szarym tłem jedynie na obrzeżach, z niecodziennym wzorem wijących się różnobarwnych płomieni poprzez żółć, pomarańcz, czerwieni, fioletu i błękitu aż do blasku słońca zakryje zimny beton, a surowa cegła zostanie zakryta bijącym z płomieni ciepłem.

Dla osób ze zmysłem matematycznym, komputerowców i komputroników spodobają się ekskluzywne tapety wielkoformatowe 3d przedstawiające np. przestrzenne tunele, kwadraty lub inne bryły. 

Ci zaś, którzy preferują surowy wygląd ścian, przypadnie do gustu efekt betonu. Ochłodzi pomieszczenie i przytłumi, nada zupełnie innego klimatu do salonu w 3d w tapecie z cegłami nadaje prawdziwości surowemu, nieotynkowanemu murowi.

Czy ekskluzywne fototapety 3d są na zamówienie?

Tapety pokojowe mogą być już gotowe, z seryjnej produkcji, ale również można zamówić specjalnie dla siebie konkretny widoczek. Zwłaszcza chcąc coś ładnego nakleić w pokoju dla dzieci. Jeżeli brak miejsca na prawdziwe akwarium, wystarczy zamówić konkretne gatunki rybek na tapecie. Można podesłać własne zdjęcie na wzór.

 

Ekskluzywne tapety 3d nadają się również do przedpokoju, przełamując standardy wykończenia tego wnętrza. Ogrodowa perspektywa na ścianie całkowicie odmienia charakter przedpokoju.

Rodzaje tapet 3d

Do wyboru mamy następujące tapety ścienne:

na flizelinie,
papierowe,
samoprzylepne,
winylowe,
zmywalne.

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ