SPOTKANIE ZE STYLISTKĄ, KTÓRE NIE KOŃCZY SIĘ NA GADANIU!

Data dodania: 2020-09-03

Zapewne każda z Was widziała reklamę Stylowych Czwartków w CH Sarni Stok. Cóż, ja też. Myślałam sobie wtedy, a pewnie kolejna analiza sylwetki i gadanie o tym co powinnam nosić, czego, nie… Miałam już kilka takich analiz i wiecie co? Dalej nie wiedziałam, co na siebie włożyć. Taka prawda. Ale okazuje się, że bezpłatne spotkanie ze stylistką w ramach Stylowych Czwartków nie kończy się na gadaniu! Przetestowałam!

Jak się umówić?

Skuszona opinią koleżanki, umówiłam się przez Facebooka Pani Beaty Bojdy: https://www.facebook.com/beata.pachnidlo  – tak, wystarczy napisać i wybrać godzinę między 11.00 – 19.00 i zaznaczyć, że chodzi o analizę sylwetki oraz zakupy ze stylistką. Owszem, spotkanie rozpoczęło się od analizy sylwetki, kolorów i fasonów, ale po ok. 15 minutach, ruszyłyśmy na sklepy. W ciągu 2 godzin miałam już dobrane kilka stylizacji…elegancką, na wyjście, na co dzień. I to rzeczy na które do tej pory w ogóle nie zwróciłabym uwagi… Super było to, że wszystko mogłam spokojnie przymierzyć, a Pani Beata Bojda – stylistka, na konkretnym przykładzie tłumaczyła mi, co mi pasuje, a czego unikać jak ognia.

Jak ukryć kilogramy?

Przykładowo, przy moich nadprogramowych kilogramach, szerokich biodrach i masywnym udach, powinnam chodzić w sukienkach. Owszem, chodzę, ale w lecie. Mam problem z dobraniem sukienek w okresie jesienno – zimowym. Totalnie gubię się też rzy doborze butów… Super było to, że mierzyłam jakąś stylizację, a p. Beata biegła po buty do sąsiedniego sklepu obuwniczego i przynosiła mi mój rozmiar, także mogłam zobaczyć jak prezentuję się w konkretnej stylizacji z danymi butami. Teraz wiem jaką długość sukienek wybierać, jakie kolory, jakie printy, oraz jakie buty pasują do całości.

Jak dobrać garnitur do sylwetki?

Moją zmorą od zawsze było także dobranie garnituru. Wiadomo, garnitur to nie sukienka, jak więc zamaskować moje mankamenty? Dla p. Beaty nie ma rzeczy niemożliwych. Weszłyśmy do Reserved i zapytała tylko czy lubię kratkę? Zdążyłam tylko napomknąć, że nigdy nie nosiłam. Czułam się niesamowicie chodząc z osobą, która dokładnie wie czego szuka. Najdłuższy proces odbywał się w przymierzalniach, ale jeśli coś nie do końca mi się podobało, p. Beata w ekspresowym tempie przynosiła coś innego co trafiało w moje gusta, tak jakby czytała mi w myślach. Naprawdę, działa się magia.

Czy trzeba kupić wszystkie stylizacje?

Oczywiście nie kupiłam sobie wszystkich stylizacji, które mi proponowała, ale zdecydowałam się na jedną. Zrobiłam sobie jednak zdjęcia innych, aby na przyszłość wiedzieć co wybierać. Spotkanie to otworzyło mi też oczy na moją obecną garderobę. Zdobyłam wiedzę na temat drobnych trików, dzięki którym w moich obecnych ciuchach wyglądać szczuplej, np. prosty trik z podwijaniem rękawów marynarki i zawijaniem spodni aby eksponować najszczuplejsze miejsca na naszym ciele czyli nadgarstki i kostki.

Bardzo Wam polecam skorzystać z bezpłatnych spotkań ze stylistką w ramach Stylowych Czwartków od 11.00 – 19.00 w CH Sarni Stok.

 

We wrześniu dodatkowe promocje i konkursy!

We wrześniu co tydzień w czwartek 5 osób, które zrobi zakupy ze stylistką w TK Maxx otrzyma kartę upominkową TK Maxx na 50 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego lepiej od razu się umówić. Umawiać można się poprzez profil Pani Beaty na Facebooku -  Make up artist Beata Bojda: https://www.facebook.com/beata.pachnidlo

Dodatkowo będą też inne konkursy z nagrodami, ale najlepiej śledzić FB Sarniego Stoku: https://www.facebook.com/sarnistok gdzie na bieżąco będą się pojawiały informacje.

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ