Łóżko domek - czyli jak wybrać właściwie łóżko do pokoju dziecięcego?

Data dodania: 2020-06-25

Łóżko jest integralnym elementem każdego pokoju dziecięcego. Nie może go tam zabraknąć. Zwykłe łóżko może jednak dziecko nie cieszyć tak jak odmienna jego forma. Dobrym na to przykładem może być łóżko domek oferowane przez firmę Teddyroom. Jest to firma polska, co ma swoje przełożenie na sprawność wszelkich formalności, w tym płatności i dostawy. Łóżko domek jest meblem bardzo dobrze ocenianym zarówno przez dzieci jak i przez ich rodziców, przez ich opiekunów. Jest to mebel, który idealnie sprawdza się zarówno w odniesieniu do snu, odpoczynku jak i do zabawy oraz nauki. Można powiedzieć, że jest to mebel uniwersalny.

Łóżko domek - mebel drewniany dziecięcy, zróżnicowany

Dzieciństwo jest czasem, który powinien być nasycony radością, przyjemnością, dobrymi wspomnieniami. Dziecko powinno być otaczane pozytywnymi wydarzeniami, przedmiotami. Łóżko domek jest zatem jednym z tych elementów, które które sprawiają, że pokój dziecięcy staje się całkiem inny, przyjazny oraz nowoczesny. Jest to poza tym mebel, który jest mocno zróżnicowany. To powoduje, że można go umieścić w każdym pokoju dziecięcym bez względu na wymiary. Jest to mebel piętrowy, co w kontekście niewielkiej powierzchni pokoju może mieć znaczenie kluczowe.

Łóżeczko dopasowane na miarę

Teddyroom oferuje możliwość zakupu standardowego łóżka dziecięcego w określonych rozmiarach. W tym względzie na magazynie stale znajduje się wiele egzemplarzy, co znacząco przyspiesza zakup. Istnieje jednakże również możliwość zakupu łóżeczka w ściśle określonych wymiarach dopasowanych do danego pomieszczenia. Kolorystyka? Jest różnorodna i tym samym dopasowana do oczekiwań konkretnego klienta, do jego upodobań. Teddyroom daje klientom także i inne możliwości. Każde łóżko domek może bowiem występować w kilku różnych opcjach. Chodzi mianowicie o:

  • łóżko domek z szufladą,
  • łózko domek z barierkami ochronnymi,
  • łóżko domek, w którym owa barierka nie występuje,

Warto zaznaczyć, że kolorystyka wprawdzie jest różnorodna, aczkolwiek większość osób decyduje się na łóżko domek w barwie naturalnego drewna lub też w barwie białej. Jest to istotne z punktu widzenia estetyki, jak również doskonale mebel taki wpasowuje się w aranżację pomieszczenia na styl skandynawski. Pokój dziecięcy dzięki takiemu łóżeczku zdobywa całkiem nowy image. Co jest najważniejsze, poszczególne opcje, o których wyżej wspomniano, pozwalają praktycznie to łóżeczko wykorzystać. Chodzi głównie o możliwość zastosowania szuflady, która jest pojemna i można w niej umieścić bardzo wiele różnych elementów, zabawek oraz różnyh gadżetów.

Łóżko domek to mebel bezpieczny

Wartym podkreślenia faktem jest to, że ten mebel jest bardzo bezpieczny. Nie posiada żadnych ostrych krawędzi, może posiadać specjalne barierki zabezpieczające, a poza tym również przy jego produkcji zastosowano farby oraz inne środki, które nie są toksyczne, nie wywołują alergii, są w pełni bezpieczne dla dzieci. Owo bezpieczeństwo odnosi się także do materaca, który jest przecież nieodłącznym elementem każdego łóżka. Materac oferowany przez Teddyroom jest wykonany z pianki sprężystej, która dostosowuje się do kształtu ciała danego dziecka. Materac ten można kupić jako opcję strefową. Można kupić także materac piankowo- kokosowy oraz materac dwustronny. Swoimi wymiarami jest on dostosowany do wymiarów łóżka. W standardzie są to opcje:

  • 180x90 cm,
  • 160x80 cm,
  • 140 x 70 cm,

Warto podkreślić, że każdy materac znajdujący się w tej ofercie, jest opatrzony stosownym ceryfikatem Oeko Tex Standard 100. To potwierdzenie bardzo wysokiej jakości i gwarancja zadowolenia dzieci i rodziców. Ten materac będzie służył przez wiele lat. Łóżko domek jest meblem, którego wybór musi być dostosowany do indywidualnych potrzeb danej osoby. Chodzi zarówno o rozmiar, o dodatkowe opcje jak również i dobór odpowiedniego materaca. Specjaliści Teddyroom są jednak w stanie prawidłowo doradzić w kwestii wyboru materaca do łóżka jak i wyboru odpowiedniego łóżka domku do warunków panujących w danym pokoju dziecięcym.

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ