Bajkowa muzyka i zły humor znika! Taka magia tylko w Bielsku-Białej.

Data dodania: 2020-06-24

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bajkowej już kolejny rok cieszy się ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Przy tak pięknym dziedzictwie jak bielskie kreskówki „Bolek i Lolek” oraz „Reksio” nie mogło zabraknąć bajkowego konkursu w naszym mieście.

Zgłoszenia do tego fantastycznego wydarzenia zostały już zakończone! Ich liczba przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów Fundacji Akademia Pasji i Rozwoju oraz Bielskiego Centrum Kultury. Spośród 300 wybranych wokalistów, do ścisłego finału dostanie się jedynie 50 z nich.

Eliminacje odbywają się online i właśnie tą drogą uczestnicy będą prezentować swoje talenty muzyczne! Przesłuchania odbywają się od poniedziałku do środy, od godziny 9 do 19. Jury z siedzibą w Bielskim Centrum Kultury podziwiać będzie wykonania solistów, duetów i zespołów. Partnerem wydarzenia jest miasto Bielsko-Biała. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników! Nawet jak komuś się nie uda, to należy pamiętać co powiedziała Dory z „Gdzie jest Nemo” – „Mówi się trudno i płynie się dalej.”

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ