Banialuka wraca do gry!

Data dodania: 2020-06-09

Po wielu tygodniach życia w czterech ścianach i wirtualnych podróżach, czas najwyższy na wyprawę w świat magii i wyobraźni… w realu. Podczas izolacji związanej z epidemią spędziliśmy mnóstwo godzin przed ekranami komputerów, tabletów, smartfonów, komunikując się przy pomocy messengerów, skype’ów oraz uczestnicząc w wydarzeniach online. Z pewnością „życie w sieci” nas zmęczyło.

Jak z niego wyjść? Przede wszystkim szybko!

Będzie ku temu okazja już w najbliższą niedzielę 14 czerwca o godzinie 11.00, kiedy to Teatr Lalek Banialuka ponownie otworzy drzwi do swojego niezwykłego świata i zaprezentuje stęsknionej widowni spektakl zaskakujący, który z jednej strony odzwierciedla stan samotności, a z drugiej wskazuje drogę powrotu do życia pełnego przygód, przyjaciół i ciekawych spotkań. Pomimo że „wylądujemy” na bezludnej wyspie, spędzimy ten czas razem (w odpowiedniej odległości i w maseczkach, zarówno na scenie jak i na widowni, z najstaranniej dobranymi środkami bezpieczeństwa).

Zdajemy sobie sprawę, że epidemia wstrząsnęła gospodarką i naszymi budżetami, a wydatek na kulturę w obecnym czasie nie jest na szczycie listy potrzeb. Dlatego wychodząc naprzeciw ekonomicznym trudnościom proponujemy nasz spektakl „Robinson” wyjątkowo w cenie 10,00 zł za bilet. W ten sposób chcielibyśmy się przyczynić do Państwa decyzji o obejrzeniu bajki w naszym teatrze, a nie w telewizji czy Internecie.

Wizyta w teatrze ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie i choć przeżywana jest indywidualnie, to jednak w duszy każdego z nas jest zarazem doświadczeniem pewnej zbiorowości, wzmaga poczucie przynależności do grupy, do społeczności i przełamuje poczucie samotności czy izolacji.

Nasz pierwszy spektakl, który zagramy po czasie izolacji wpisuje się również w zbliżające święto miasta – „Dni Bielska-Białej”, które w tym roku będą obchodzone zarówno online, jak w rzeczywistej przestrzeni obu bielskich teatrów.

Do zobaczenia w miejscu magicznym – w Teatrze Lalek Banialuka.

Data:
2020-06-14
Rozpoczęcie:
11:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 20
Wstęp:
Dorośli: 10 zł / Dzieci: 10 zł
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ