Szybkie zakupy w jednym miejscu?

Data dodania: 2020-05-29

Niesamowite jak w przeciągu tej całej kwarantanny dzieci nam urosły. Ani się obejrzałam jak większość ubrań i butów okazała się za mała. Czekałam z niecierpliwością, jak będzie już można w miarę spokojnie zrobić większe zakupy. Wczoraj wybrałam się więc pierwszy raz, od czasu korony, do centrum handlowego Sarni Stok w Bielsku-Białej. Przy okazji przybliżę Wam z czym obecnie możecie się spotkać i jakie promocje czekają na rodziny z dziećmi.

Już od wejścia wita mnie maskomat i środek do dezynfekcji. Jak trzeba, to trzeba. Z resztą przed wejściem do każdego sklepu jest zalecenie dezynfekcji dłoni.

Najpierw udaje się do mojego ulubionego trio sklepowego, które w Sarnim Stoku znajduje się obok siebie czyli Smyk, Pepco i Rossmann J W tym pierwszym przed Dniem Dziecka są spore promocje więc udaje mi się znaleźć dla starszej córki zestaw Lego Friends w okazyjnej cenie.

W Pepco natomiast znajduje jajo dinozaura, które z pewnością ucieszy mojego młodego paleontologa. W Rosmmanie trafiam na promocje laleczek L.O.L, ale oddycham z ulgą, że ten etap mamy już na szczęście za sobą ;) Pepco i Smyk zaskakują dodatkowo dużym wyborem letnich ciuchów w super cenach. Kiedy temat odzieżowo – zabawkowy mam już za sobą, czas na chwilę dla siebie. I tu w strefie gastronomicznej też spore zaskoczenie, a mianowicie mniej stolików, tak aby zachować bezpieczną odległość, oraz informacja o dezynfekcji stolików.

Po szybkiej kawie czas na zakupy spożywcze. Super, że nie muszę już jechać w inne miejsce. Lubię Carrefoura za to, że można zamówić wcześniej zakupy online i przyjechać je po prostu odebrać. Wszystko fajnie popakowane i jaka oszczędność czasu!

Jak wiecie, ręki do kwiatów nie mam, ale mama prosiła mnie o kilka rzeczy do ogrodu. I tu z pomocą przychodzi mi Jula, gdzie w spoko cenie kupuję nawóz do kwiatków i rękawice ogrodowe. Przy okazji upatrzyłam już sobie piaskownicę dla dzieci, która jest dodatkowo w promocji:

Kierując się już w stronę wyjścia odwiedzam drogerię Hebe, gdzie znajdziecie 40% taniej wszystkie kosmetyki koreańskie. U mnie sprawdził się żel aloesowy Holika, Holika (po obniżce: 26,99 zł) który nie tylko nawilża skórę, ale także łagodzi podrażnienia.

Naprzeciw Hebe, odkrywam też uroczą kwiaciarnię, a w niej nie tylko piękne kwiaty, ale na przykład niepowtarzalne podarunki na Baby Shower.

Tym razem nie znalazłam już czasu na zakupy dla siebie, ale wypatrzyłam fajne stylizacje w TKMaxie i Modernie.

Zapytacie pewnie jak z miejscami na parkingu? Mąż nie miał problemu aby zaparkować, gdyż są dostępne dwa parkingi, podziemny i naziemny.

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ