Podziękuj medykom – przygotuj kartkę lub podaruj krem do rąk

Data dodania: 2020-05-14

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała chce podziękować personelowi medycznemu, który troszczy się o chorych na Covid-19. „Krem dla medyka” to akcja polegająca na zbiórce kremów do pielęgnacji dłoni, które potem zostaną przekazane pracownikom Szpitala Jednoimiennego MEGREZ w Tychach. Chętni mogą wziąć również udział w konkursie „Kartka dla medyka” na profilu centrum handlowego na Facebooku.

Pracownicy służby zdrowia wielokrotnie w ciągu dyżurów używają płynów do dezynfekcji, co odbija się bardzo negatywnie na kondycji skóry ich dłoni – skóra pęka i staje się otwartą bramą dla wirusów i bakterii. Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała wspólnie z najemcami i klientami chce pomoc im w codziennej pracy i podziękować za trud, podarowując personelowi Szpitala Jednoimiennego MEGREZ w Tychach kremy do pielęgnacji dłoni.

– Na pierwszej linii walki z koronawirusem stoi personel medyczny. Lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze, ratownicy medyczni, sanitariusze każdego dnia z narażeniem swojego życia ratują nasze. Chcemy im podziękować i przekazać kremy do rąk zebrane dzięki współpracy z naszymi najemcami i klientami, którzy już od 4 maja mogą swobodniej korzystać z oferty sklepów. Do paczek z kremami chcemy dołączyć kartkę, której projekt wyłonimy w konkursie na profilu centrum handlowego na Facebooku – mówi Aleksandra Kolarz, marketing manager w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała.

Od 15 maja w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała stanie specjalnie oznaczony pojemnik, w którym klienci będą mogli umieszczać kremy do rąk dla medyków. Klienci będą mogli również wziąć udział w konkursie na projekt kartki z podziękowaniami dla medyków. Konkurs trwa od 15 do 31 maja. Szczegóły można znaleźć na profilu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała pod adresem https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanBielskoBiala/. Po zakończeniu konkursu kartka zostanie wydrukowana i dołączona do paczek z kremami, które centrum handlowe przekaże medykom.

Zbiórka w ramach akcji „Krem dla medyka” odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej w dniach od 15 maja do końca czerwca 2020 r. Specjalny pojemnik, w którym można umieszczać kremy, będzie dostępny w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00.

Data:
2020-05-15
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
21:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała, al. Bohater
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ