Kilka pomysłów na fotoksiążkę dla tych, którzy uwielbiają przyrodę

Data dodania: 2020-03-25

CEWE Fotoksiążka daje wiele różnorodnych możliwości zaprojektowania wymarzonego albumu. Nie inaczej jest w przypadku tych, którzy uwielbiają przyrodę. Jeśli należysz do tego grona i chcesz wykonać sobie wymarzony album nawiązujący do wiosennych oraz naturalnych motywów, to zajrzyj do tego artykułu. Znajdziesz w nim kilka inspirujących pomysłów, które pozwolą Ci wykonać wyjątkowy album.

 

 

Fotoksiążka z motywem przyrody - dlaczego warto wykonać taki album?

CEWE Fotoksiążka pozwala na tworzenie publikacji o różnorodnej stylistyce i tematyce. Dzięki temu możesz ją dopasować do każdego swojego pomysłu. Pozwalają na to bardzo zróżnicowane możliwości tworzenia takich albumów. Dotyczy to nie tylko wyboru ulubionych kadrów, które mogą zawierać wiosenne motywy, takie jak np. fotografia krajobrazowa, ptaków czy przyrodnicza. Poza tym CEWE Fotoksiążka pozwala na dodawanie różnych dodatków. Należą do nich cliparty, ramki i tła.

Dodatki do fotoksiążki obejmują kolekcje nawiązujące do wiosennych i przyrodniczych motywów. Znajdziesz wśród nich elementy z ptakami, kwiatami czy aktywnościami sportowymi na świeżym powietrzu. Rozmieść takie elementy na stronach swojej fotoksiążki i uzupełnij opowiadaną zdjęciami wiosenną historię. Wykonaj album utrzymany w zielonej kolorystyce, która będzie nawiązywała do przyrodniczych inspiracji.

 

CEWE Fotoksiążka - formaty dla entuzjastów przyrody

Projektując Fotoksiążkę możesz wybierać nie tylko spośród różnorodnych dodatków do zdjęć, ale również pomiędzy zróżnicowanymi formatami albumów. Ciekawą propozycja jest fotoksiążka panoramiczna, która jest idealnym miejscem do publikowania zdjęć krajobrazowych. Wykorzystaj wiosnę do uprawiania tego typu fotografii, a po zebraniu pięknych ujęć zamieść je w swoim albumie.

 

Jeżeli uwielbiasz wiosną makrofotografię, to umieść je np. w fotoksiążce kwadratowej. To idealna propozycja do opublikowania Twoich zdjęć owadów czy zbliżeń kwiatów. W fotoksiążce o proporcjach pionowych możesz zamieścić portrety wykonane na łonie natury. Zorganizuj sesję zdjęciową, podczas której zabierzesz swoich modeli do pobliskiego parku, gdzie wykonasz wiele świetnych ujęć.

 

Wideo w CEWE Fotoksiążce

CEWE Fotoksiążka to nie tylko Twoje ulubione fotografie - to także miejsce na Twoje filmy. Chociaż brzmi to zaskakujące, to nie ma w tym żadnej pomyłki. Po prostu wybierz ulubione, wiosenne filmy i dodaj je do albumu w kreatorze fotoksiążki. Dzięki temu na kartach Twojego albumu zostanie umieszczony kod QR. Oglądający Twoją publikację będą mogli najechać smartfonem lub tabletem na ten kod, aby na ekranach urządzeń mobilnych wyświetlił się wskazany film.

W takim filmie opublikowanym w Twojej fotoksiążce możesz umieścić pozdrowienia lub pokazać Twoją wiosenną aktywność. Wykorzystaj kamery sportowe do nagrania filmów w trakcie jazdy na rowerze, biegania czy uprawiania nordic walking.

 

Zdjęcia do fotoksiążki - świetny pretekst by wyjść z domu

Zaplanuj wykonanie fotoksiążki, która będzie zawierała zdjęcia wykonane podczas wiosennych aktywności. Dzięki temu zmobilizujesz się do wykonywania zdjęć na świeżym powietrzu, a jednocześnie przygotujesz niezapomnianą publikację. W fotoksiążce możesz zamieścić nie tylko zdjęcia, ale również napisy. Piękne kroje pisma pozwalają dopasować napisy do stylistyki Twoich fotografii.

 

Wypełnij Twoją fotoksiążkę wiosennymi kolorami. Jeśli uwielbiasz zdjęcia kwiatów, to przygotuj album zawierający florystyczne motywy. Zaplanuj wiosenną sesję na świeżym powietrzu z Twoimi pociechami. Jej efekty umieść w pięknej małej fotoksiążce, która idealnie nadaje się do małych rączek. Dzięki temu formatowi sprawisz ogromną radość swoim pociechom. CEWE Fotoksiążka Pure to piękna publikacja, którą natychmiast zrealizujesz za pośrednictwem smartfona. Estetyczne kartonowe pudełko w stylu eko będzie doskonale korespondowało z wiosennym klimatem publikacji.

 

Podziel się na:

Najpopularniejsze: