Piękna? Każdego dnia! Dzień Kobiet w CH Sarni Stok

Data dodania: 2020-03-05

Dzień kobiet to szczególny czas, w którym nie zapominamy o naszych klientkach. Wiemy, że nadchodzi wiosna - szczególny moment, w którym wiele z nas chce powiewu świeżości w swojej szafie. W sklepach pojawiają się wiosenne kolekcje, a Sarni Stok przygotował w związku z tym niepowtarzalne wydarzenie – przez dwa dni Panie będą mogły skorzystać ze strefy piękna.

Szóstego i siódmego marca zapraszamy Cię do Strefy Piękna w CH Sarni Stok. Odpoczniesz, będziesz świetnie się bawić i spędzisz miły dzień w kobiecym towarzystwie. U nas to wyjątkowe święto będzie trwało aż dwa dni!

Wystarczy zrobić niewielkie zakupy w czasie trwania akcji w dowolnym z naszych sklepów, aby skorzystać z porad profesjonalnej stylistki, lekcji makijażu i porad odnośnie pielęgnacji urody z Hebe. A to wszystko przy pysznej kawie. Zadbamy byście wypoczęły i zrelaksowały się przy naszych konkursach z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi przez sklepy z Sarniego Stoku. Dodatkowo dla tych pań, które przyjdą do centrum z dziećmi przygotowana specjalna strefa - Dla dzieci przygotowaliśmy kreatywne warsztaty, aby każda mama mogła się choć przez chwilę skupić na sobie, a dzieci się nie nudziły – zaprasza Kinga Ryżycka, marketing manager CH Sarni Stok. Wiele sklepów na terenie centrum przygotowało specjalne oferty z okazji dnia kobiet. Warto przyjść – każda znajdzie coś dla siebie.

 

„Piękna? Każdego dnia!” - Dzień Kobiet w CH Sarni Stok. 6 i 7 marca, 11:00:00-19:00

Data:
2020-03-06
Rozpoczęcie:
11:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, CH Sarni Stok
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ