Słodkie święta w Domach Dziecka w Bielsku-Białej z Wawel i Fundacją „Wawel z Rodziną”

Data dodania: 2019-12-19

W ramach tegorocznej edycji świątecznej akcji „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” realizowanej przez Wawel i Fundację „Wawel z Rodziną” do 426 Domów Dziecka w całej Polsce zostało przekazanych ponad 5 ton słodyczy. Świąteczne zestawy słodkości Wawel trafiły także do placówek w województwie śląskim - w tym do 3 Domów Dziecka w Bielsku-Białej.

„Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja” to projekt realizowany przez Wawel i Fundację „Wawel z Rodziną”. Do tej pory, dzięki cyklicznym akcjom dla Domów Dziecka, organizowanym już od 11 lat, pracownicy marki Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 127 ton słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, przed Świętami Bożego Narodzenia, domy dziecka otrzymały od marki Wawel i Fundacji „Wawel z Rodziną” ponad 5 ton słodyczy. W pomoc najmłodszym włączyli się także znani i lubiani Influencerzy, którzy odwiedzili wybrane ośrodki i wręczyli podopiecznym słodkości.

Słodycze w grudniu trafiły łącznie do 3 placówek opiekuńczo-wychowawczych w Bielsku-Białej – do Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dom Dziecka”, Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Pogotowie Opiekuńcze” oraz Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dom Dziecka” przy ul. Lompy 9.

Słodkie zestawy marki Wawel umiliły Święta także 51 innym ośrodkom opiekuńczo – wychowawczym na terenie województwa śląskiego zlokalizowanym między innymi: w Zawierciu, Pszczynie, Katowicach, Częstochowie czy Bytomiu.

Podziel się na:

Najpopularniejsze: