Odsłonięcie Syrenki Toma Hanksa - 2 grudnia 2019 godz. 9.00

Data dodania: 2019-11-27

2 grudnia na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej, z inicjatywy i przy zaangażowaniu Prezes Fundacji Nie Wypada Nie Pomagać - Moniki Jaskólskiej - zaprezentujemy Syrenkę Toma Hanksa, która następnie przeznaczona na licytacją dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi.

Pragniemy zwrócić uwagę na problem dzieci, które muszą na co dzień mierzyć się z emocjami, które je przerastają. Zaburzenia psychiczne ujawniają się szczególnie w okresie zimowym, gdy pod przykrywką magii świąt nie zauważamy smutku i krzywdy w oczach dzieci i młodzieży.

Jesteśmy ogromnie wzruszeni, że Tom Hanks sam zaproponował swoją pomoc dzieciom. Postanowił zakupić i wyremontować Syrenkę, która zostanie finalnie zlicytowana, a dochód przekażemy na Oddział Psychiatryczny Szpitala Dziecięcego w Bielsku-Białej

Syrenka będzie się prezentowała od godziny 9:00 do 14:00.
Podczas imprezy będą mieli Państwo okazję spotkać się z Rafałem Sonikiem, który przybędzie swoim rajdowym pojazdem i pokaże go swoim fanom. Będą Państwo mogli nabyć wyjątkowy kalendarz z autografem!

Odwiedzą nas również Bracia Collins, którzy zaprezentują kilka swoich pojazdów, będzie można z nimi porozmawiać zrobić zdjęcie zapytać o szczegóły projektu z Syrenką.

Obecność swoją potwierdził Prezydent miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Wszystko odbędzie się w świątecznej atmosferze, a zgromadzeni fani projektu będą częstowani świąteczną gorąca herbata oraz opłatek z życzeniami od samego Prezydenta Miasta Bielska-Białej.
Podczas trwania imprezy będziemy informować o akcji Nie Wypada Nie Pomagać, jak również o tym gdzie i kiedy będzie można licytować auto Toma Hanksa.

Data:
2019-12-02
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
14:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Plac Ratuszowy
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: