Święto Misia Pluszowego w Starej Kablowni – niesiemy pomoc najmłodszym

Data dodania: 2019-11-23

Małe i duże, ukochane od dzieciństwa. Niezawodni towarzysze wycieczek i najlepsi przyjaciele. Tym dla wielu dzieciaków są misie pluszowe! Centrum Handlowe Stara Kablownia wspólnie z Fundacją „Pomaluj Mój Świat” zapraszają podczas najbliższego weekendu, na wyjątkowe dwa dni pełne zabaw, kiedy to będzie można również pomóc potrzebującym dzieciom.

W sobotę 23 listopada, od 13:00 do 18:00 w czechowickiej galerii będzie można spotkać misia o bardzo małym rozumku – czyli Kubusia Puchatka, wziąć udział w zabawach tanecznych i zaskakujących i rozwijających zagadkach. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i uwielbianej przez dzieci piniaty. W ramach zajęć plastycznych powstanie również wielki, wyklejany miś.

Żeby wzbogacić ten dzień odbędzie się również wyjątkowy spektakl „Historia powstania Święta Pluszowego Misia”.

Podczas dwóch dni zabawy, będzie można również dodatkowo wziąć udział w charytatywnej akcji, przygotowanej przez Fundację „Pomaluj Mój Świat”. W sobotę i niedzielę odbędzie się kiermasz pluszowych misiów: „Zaadoptuj Misia”, za symboliczne 1 zł.

Cały dochód z akcji będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dzieci w Centrum Tlenoterapii. Wolontariusze Fundacji będą rozdawać małe pluszaczki zachęcając wszystkich odwiedzających Starą Kablownię do wsparcia inicjatywy. Ponadto na stoisku będzie można zaczerpnąć fachowej wiedzy na temat terapii i jej efektów.

Sponsorem nagród jest sklep zabawkowy „Skrzat” zlokalizowany w CH Stara Kablownia. Organizatorem kiermaszu „Zaadoptuj Misia” jest Fundacja „Pomaluj Mój Świat”.

Centrum Handlowe Stara Kablownia, zaprasza w najbliższy weekend, 23 i 24 listopada!

Data:
2019-11-23
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, Legionów 83A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: