Urodzinowe spotkanie z Treflikami w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

Data dodania: 2019-11-19

Jak na prawdziwą urodzinową zabawę przystało na wszystkich uczestników zabawy będzie czekać moc atrakcji i niespodzianek. Każdy gość Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała znajdzie coś dla siebie. Rodzina Treflików, czyli bohaterowie kultowego serialu wykonanego w technice animacji lalkowej, wykorzystującej druk 3D, zaproszą wszystkich na wielką przygodę w barwnym świecie filmu. W ramach wydarzenia dzieci będą miały okazję obejrzeć wybrane epizody bajki oraz odkryć kulisy powstawania animacji.

Najbardziej dociekliwi goście wezmą udział w warsztatach, które przeniosą uczestników do świata produkcji filmu. W profesjonalnym studiu animacji poklatkowej maluchy przyjrzą się procesowi powstawania produkcji - od początkowego pomysłu do realizacji, a także stworzą własne animowane projekty. Warsztaty będą przebiegać w dwóch etapach: najpierw dzieci zaprojektują swoich bohaterów filmowych, a następnie będą mogły obserwować na żywo animowanie ich przygód. Gotowe filmy zostaną wyświetlone na ekranie, a także udostępnione na serwerze do pobrania w domu.

Bohaterowie Rodziny Treflików będą również obecni w popularnych zabawach, takich jak gra w klasy, ringo i kręgle, w których wezmą udział dzieci. Na przestrzennej planszy z polami zadań maluchy zmierzą się w treflikowym grzybobraniu, a także będą układać wielkie puzzle i rozegrają loteryjkę edukacyjną, która wzbogaci ich słownictwo oraz będzie ćwiczyć sprawność manualną. W strefie warsztatowej mali artyści stworzą wiatraczki – jeden z symboli Rodziny Treflików, które będą zabierane, jako pamiątki do domów. Nie zabraknie kolorowanek oraz konkursu plastycznego na ulubioną postać z bajki.

Goście odwiedzający Centrum, zarówno dorośli, jak i dzieci będą mieli również okazję zapoznać się z oryginalną sztuką carvingu. Na zajęciach goście spróbują swoich sił w rzeźbieniu w warzywach, w tym dyniach, motywów roślin i kwiatów. Uczestnicy będą mogli również podziwiać gotowe prace, które będą inspiracją do tworzenia własnych, unikatowych rzeźb. Podczas urodzinowej zabawy nie zabraknie tortu i prezentów dla gości!

Urodzinowe atrakcje odbędą się 23 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Casino 421 w Bielsku-Białej. Spotkanie z Rodziną Treflików odbędzie się od godz. 10.00 do 16.00, a warsztaty carvingu od godz. 10.00 do 15.00. Wstęp wolny!

Data:
2019-11-23
Rozpoczęcie:
10:00
Zakończenie:
16:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, CH Auchan Bielsko-Biała, al. Bohaterów Monte Casin
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: