Laser frakcyjny EMERGE potrafi zdziałać cuda

Data dodania: 2019-09-26

Masz za sobą niefortunny wypadek, który pozostawił na zawsze pamiątkę w postaci znienawidzonej przez Ciebie blizny bądź blizn? A może walczyłaś kiedyś z trądzikiem, który dawno dał Ci spokój, ale pozostawił wiele niechcianych pamiątek po sobie? Wiemy jak często ciężko jest je zatuszować, jak potrafią uprzykrzyć życie powodując duży dyskomfort i brak pewności siebie. Mamy jednak na to rozwiązanie, zabieg z wykorzystaniem lasera nieablacyjnego EMERGE!

Laser frakcyjny EMERGE potrafi zdziałać cuda i już po serii kilku zabiegów, wywołać niesamowity uśmiech na buzi pacjenta. Osoby, które potrzebują:

  • usuwania blizn,

  • uniesienia owalu twarzy,

  • redukcji zmarszczek w okolicach oczu tj. "kurzych łapek" i górnej wargi,

  • zagęszczenia oraz rewitalizacji skóry, 

  • zmniejszenia porów skóry

Zdecydowanie powinny poddać się tej usłudze. 

Bliznom mówimy NIE!

Mało która osoba je lubi aczkolwiek niezależnie od tego jaka jest ich historia pojawienia się na naszym ciele, cel jest jeden: USUNIĘCIE! Nieprawidłowo zagojone uszkodzenie może przysparzać nam bardzo wielu kompleksów, a także niechcianych wspomnień. Dzięki, krótkiemu bowiem trwającemu od 20 do 30 min, zabiegowi z użyciem lasera EMERGE, możemy pozbyć się naszych blizn, raz na zawsze. Laser wnika w głąb naszej skóry, dzięki czemu pobudza tak zwane fibroblasty do zwiększonej produkcji. To z kolei działanie wpływa na regenerację elastyny i włókien kolagenowych, powodując, że skóra staje się o wiele bardziej jędrna . W efekcie widzimy znaczną poprawę nawet już po pierwszym zabiegu bowiem nasze blizny są remodelowane. 

Aby uzyskać najlepsze efekty należy poddać się około 2-3 zabiegom i cieszyć się ciałem już na zawsze bez blizn! 

Odżyw swoją skórę!

Efekt starzenia się doprowadza do tego, iż nasza skóra staje się mniej nawilżona i odżywiona. Chcąc zachować jej zdrowy, świeży wygląd, musimy o nią zadbać. Skóra z biegiem lat, traci na elastyczności oraz jędrności, a my wszyscy byśmy chcieli, zatrzymać jej najlepszą wersję jak najdłużej. Pomóc nam w tym może laser frakcyjny EMERGE! Dzięki mikrowiązkom światła nasza skóra zostaje uszkodzona aby w efekcie pobudzić zastąpienie starych komórek, nowymi. Ciągłość naskórka zostaje nienaruszona, a nasza skóra staje się o wiele bardziej jędrna oraz elastyczna. 

Zabieg na szczęście jest zupełnie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Zaraz po, nasza skóra może być chwilowo obrzęknięta, ale to mija po zaledwie kilku godzinach. Fenomenalne efekty zauważalne są już po pierwszym razie aczkolwiek zaleca się wykonanie serii od 3 do 6 spotkań celem uzyskania stuprocentowego zadowolenia naszego pacjenta. 

Jak widzisz istnieje możliwość raz na zawsze zażegnać problem obecnych na Twoim ciele blizn, ale dodatkowo zadbać o odżywienie i rewitalizację Twojej skóry. 

Chcąc poczytać więcej na temat zabiegu z wykorzystaniem lasera nieablacyjnego EMERGE, wskazaniach do jego użycia, przygotowań co do zabiegu, samego przebiegu usługi, a także efektów i prawidłowego działania "po", zapraszamy Cię do artykułu poniżej. Tam bowiem znajdziesz wszystkie szczegółowe i na pewno pomocne informacje.

Podziel się na:

Najpopularniejsze: