Koncert Marcina Sójki

Data dodania: 2019-08-06

Marcin Sójka, młody i ambitny artysta, zwycięzca dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland”, wystąpi na 10. Letniej Scenie Sfery. Popowo-soulowe dźwięki usłyszmy już w najbliższy piątek od godz. 19:30.

 

Kariera Marcina Sójki nabrała tempa w 2018 r. po zwycięstwie w 9. edycji popularnego talent show „The Voice of Poland”. Muzyk zadebiutował utworem „Zaskakuj mnie”, który na platformie YouTube osiągnął ponad dziesięć milionów odsłon i znalazł się na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Podczas koncertu z pewnością usłyszymy także singiel „Dalej”, utrzymany w klimacie popu i rocka, z elementami soul. Charyzmatyczny wokal został doceniony podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu. Artysta został wyróżniony nagrodą publiczności im. Karola Musioła.

 

Po koncercie zapraszamy do butiku kulturalnego SFERA KONESERA na 1. piętrze Galerii I, w którym odbędzie się spotkanie z Marcinem Sójką. Będzie to niezwykła okazja do rozmowy z artystą oraz zdobycia autografu.

 

Letnia Scena Sfery to cykl wakacyjnych koncertów, który już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w mieście. Od 2010 r. na scenie wystąpiło blisko stu artystów, a wśród nich m.in.: Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Maciej Maleńczuk, Elektryczne Gitary czy Natalia Kukulska. Wyjątkowe koncerty przyciągają fanów dobrej muzyki, niezależnie od wieku i upodobań. Ogromna różnorodność stylów: od popu, przez rock, folk, hip-hop, latino, aż po jazz gwarantuje prawdziwą muzyczną ucztę, serwowaną w letnie, piątkowe wieczory.

 

 

Program Letniej Sceny Sfery - sierpień:

9.08. 2019, godz. 19:30 Marcin Sójka

16.08. 2019, godz. 19:30 Jose Torres & Havana Dreams

23.08. 2019, godz. 19:30 Smolik / Kev Fox

 

Data:
2019-08-09
Rozpoczęcie:
19:30
Miejsce:
Bielsko - Biała, Galeria SFERA, Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: