LATO W MIEŚCIE Wakacyjny chillout w CH Sarni Stok! 1-22 lipca 2019

Data dodania: 2019-07-01

Lato zbliża się wielkimi krokami i czas zaplanować tę najsłoneczniejszą i obfitującą w zabawę, spotkania towarzyskie i wypoczynek porę roku. Zobaczcie, co czeka na Was w lipcu w Centrum Handlowym Sarni Stok!

Wakacje w mieście mogą być fajne i pełne atrakcji. Jak to zrobić? Odwiedzić CH Sarni Stok w lipcu i zrelaksować się w otwartej od 1 do 22 lipca strefie chillout, którą przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów. Zakupy jeszcze nigdy nie były tak odprężające! Na co dzień Strefa będzie otwarta w godzinach pracy Centrum, a w soboty (od 12:00 do 15:00) na najmłodszych gości czekają dodatkowe atrakcje. Leżaki, pufy i miła atmosfera sprawią, że poczujecie się jak na wakacjach! Strefa będzie się znajdować przy głównym wejściu do centrum handlowego Sarni Stok.

Warsztaty, zabawa i łakocie

W pierwszą sobotę lipca Strefą Chillout zawładnie Hawajskie Party. Wspólnie nauczymy się hawajskiego tańca Hula, wybierzemy Mistrza „Limbo”, a także zagramy w Giga Twistera. Malowanie twarzy, makaronowa biżuteria i balonowe kwiaty pozwolą nam przedłużyć zabawę i poczuć hawajską atmosferę także w domach. W kolejną sobotę spotkamy się w Laboratorium Slime, zrobimy w nim błyszczącego „glutka”, przeprowadzimy mini eksperymenty i stworzymy balonowe kreacje. Slime doskonale rozwija sensomotorykę i ćwiczy dziecięcą (i nie tylko) wyobraźnię, a przede wszystkim jest doskonała zabawą! W trzecią sobotę lipca CH Sarni Stok odwiedzi Gość Specjalny: Zielony Smok. Opowie nam o swoich przygodach i… zapozuje do portretu! A najlepsze prace plastyczne nagrodzi atrakcyjnymi nagrodami. Sport to zdrowie! Wie o tym także Zielony Smok, przygotowuje więc „Wesołe sztafety” - giga maty do gry, a dla wszystkich, którzy marzą o własnym ZOO zapraszamy na warsztaty recyklingowe, na których stworzycie wspaniałe zwierzęta. 

Sobotnim spotkaniom w strefie chillout towarzyszyć będzie darmowa wata cukrowa i pyszne soki owocowe, na wszystkie dzieci czekają też konkursy i upominki.

Razem z nami złapcie atmosferę lata w CH Sarni Stok!

Data:
2019-07-06
Rozpoczęcie:
12:00
Zakończenie:
15:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, CH Sarni Stok ul. Sarni Stok 2
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: