ANGIELSKI Z BOHATERAMI DISNEY’A

Data dodania: 2019-06-12

Profi-Lingua zaprasza na bezpłatne lekcje pokazowe języka angielskiego z bohaterami Disney’a w Bielsku Białej.

Najbliższe terminy lekcji to:

  • poniedziałek 17 czerwiec   godz. 16.00 – 16.45, godz. 16.50 – 17.35
  • wtorek 18 czerwiec   godz. 17.30 – 18.15, godz. 18.20 – 19.05

Disney English to polska wersja programu stworzonego przez The Walt Disney Company. Zajęcia są prowadzone w bliskim dzieciom magicznym świecie Disneya, tylko w języku angielskim, pod czujnym okiem wykwalifikowanych i specjalnie przeszkolonych lektorów. Niewątpliwym atutem kursu jest obecność ulubionych postaci z bajek Disneya takich jak: Elza i Olaf, Zygzak, Myszka Miki, Goof’y, Pies Pluto, Arielka czy Kubuś Puchatek, którzy towarzyszą dzieciom na każdym etapie nauki – zarówno w szkole, jak i w domu.

- To było wielkie "wow"! Dzieci nauczyły się mówić "Once again" bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, wypowiadam właśnie te słowa i same zaczęły krzyczeć "Once again"!, żeby usłyszeć piosenki "Hello"&"Goodbye" jeszcze raz. – mówi lektorka Ania. - Przewagę Disney English nad innymi kursami stanowią nawiązania do popularnych filmów, bardzo dobrze wykonane piosenki i wykorzystanie tablicy multimedialnej na każdych zajęciach. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie dzieci nauką – dodaje.

ZOBACZ VIDEO: https://player.vimeo.com/video/337452331

Podstawą metody w kursie Disney English jest przede wszystkim takie nauczanie języka angielskiego, aby dziecko wypowiadało się pełnymi zdaniami i dzięki temu szybciej przełamywało tzw. barierę językową i było bardziej skłonne do używania języka angielskiego podczas nauki przez zabawę i w klasie, i w domu.

- To metoda nauczania stworzona przez uznanych ekspertów. Znani bohaterowie bajek Disneya, angażujące zabawy i wesołe piosenki sprawiają, że dzieci w naturalny sposób przyswajają język. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem tablic interaktywnych, które sprawiają, że dzieci są bardziej zmotywowane i zaangażowane w naukę. Doświadczeni lektorzy tworzą przyjazną atmosferę, a małe grupy do 8 osób umożliwiają im indywidualne podejście do każdego ucznia - mówi Robert Ruta, dyrektor regionalny szkoły językowej Profi-Lingua.

Na bezpłatną lekcję próbną można się zapisać on-line pod linkiem: https://disneyenglishkursy.pl/zapisz-sie/ lub telefonicznie pod numerem 695 213 774

Zapraszamy!

/promocja/

Data:
2019-06-17
Rozpoczęcie:
16:00
Zakończenie:
17:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, ProfiLingua, ul. Dąbrowskiego 6
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: