Bezpłatne kursy języka angielskiego dla dzieci!

Data dodania: 2019-06-07

Wakacje to nie tylko czas leniuchowania i patrzenia w obłoki. Jak spędzić je łącząc przyjemne z pożytecznym? Na dwutygodniowym, bezpłatnym kursie języka angielskiego w Szkole Języków Obcych Profi-Lingua Bielsko-Biała.

Wakacje z językiem angielskim potrwają od początku lipca do końca sierpnia. W bezpłatnym kursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Oczywiście dzieci podzielone są na grupy wiekowe i każde dziecko uczestniczy w lekcjach ze  swoimi rówieśnikami. Grupy wiekowe to:

  • dzieci 4 - 5 lat,
  • dzieci 6 - 8 lat,
  • dzieci 9 - 11 lat,
  • młodzież 12 – 14 lat.

Tematyką zajęć niezmiennie są wakacje. Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów i zwrotów przydatnych podczas zagranicznych wyjazdów. Lekcje poprowadzą nasi doświadczeni lektorzy, którzy zaplanowali ciekawe gry i zabawy językowe.  Pociechy opanują słówka poprzez zanurzenie się w języku i językową interakcję.

Kursy trwają dwa tygodnie. Każda grupa spotka się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki lub poniedziałki i środy po 60 minut w każdym dniu. Liczebność grupy to maksymalnie 15 osób dla młodzieży i dzieci starszych oraz 10 dla maluchów. 

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie, mailowo oraz osobiście w szkole. Przed rozpoczęciem zajęć należy dopełnić formalności zapisowych w naszym Biurze Obsługi Klienta.

Zapraszamy! 

Profi Lingua

Bielsko-Biała ul. Dąbrowskiego 6

tel. 695 213 774 , 33 816 9259

mail: [email protected]

 

Data:
2019-07-02
Rozpoczęcie:
Miejsce:
Bielsko-Biała, ProfiLingua, ul. Dąbrowskiego 6
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: