Bezpieczne lato z mamą i tatą! – rozdajemy bezpłatne opaski dla dzieci

Data dodania: 2019-06-03

Wakacyjne przygody powinny budzić tylko dobre wspomnienia! W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne lato”. 7 i 8 czerwca najmłodsi otrzymają bezpłatną, kolorową opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

Ogólnopolska kampania pod hasłem „Bezpieczne lato” ma na celu zwrócenie uwagi rodzin na potencjalne niebezpieczne sytuacje w czasie wakacji. Jedną z nich jest nagłe oddalenie się dziecka od rodzica. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie zagubionego malucha, mogła szybko skontaktować się z opiekunem. Stąd tak ważne jest zaopatrzenie dziecka w dane kontaktowe.

7 i 8 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała pojawi się specjalne stanowisko dla rodziców z dziećmi, gdzie będą rozdawane bezpłatne, kolorowe opaski na rękę. Gadżet będzie można oznakować danymi kontaktowymi, co pomoże w szybkim odnalezieniu malucha w przypadku zagubienia i rozłąki z rodzicem.

Kolorowe bransoletki oprócz swojej praktycznej roli, będą ciekawym gadżetem wakacyjnym, który z pewnością spodoba się każdemu maluchowi. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału, z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki. Dodatkowo, na specjalnych tablicach informacyjnych znajdą się „Ważne zasady bezpiecznego lata”, z którymi każde dziecko powinno się zapoznać.

Akcja „Bezpieczne lato” odbędzie 7 i 8 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Bezpłatne opaski będą rozdawane dzieciom w godz.: 11:00-19:00.

Data:
2019-06-07
Rozpoczęcie:
11:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, al. Bohaterów Monte Cassino 421, Bielsko-Biała
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: