Przesyłki kurierskie dla mam

Data dodania: 2019-05-13

Dzisiaj napiszę Wam kilka przydatnych rzeczy na temat przesyłek kurierskich, które bardzo mi się przydały przy dzieciach. Jak wiadomo pociechy wyrastają – z ubranek, z zabawek, z wielu innych niepotrzebnych nam już rzeczy, które szkoda wyrzucić, gdyż często są w dobrym stanie i komuś mogą się jeszcze przydać a dodatkowe pieniądze zawsze się przydają w domowym budżecie, chociażby na nowe zabawki czy ciuszki. Dlatego ja często sprzedaję je na znanych portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych.

Zabiegana mama rzadko ma czas na gonienie po urzędach pocztowych, staniu w kolejkach,  wypełnianie kwitków, itp. Dlatego jakiś czas temu znalazłam przypadkiem stronę tanikurier.com przetestowałam i bardzo mi się spodobało. Wszystko odpowiada mi na tyle, że korzystam z ich usług do dziś.

Szybko, tanio, solidnie, bez wychodzenia z domu, a co dla mnie najważniejsze, pobrania, gdyż najczęściej tak właśnie wysyłam sprzedane ubrania czy inne przedmioty, wracają do mnie w JEDEN dzień po doręczeniu przesyłki!

Zaczęło się tak: jak zwykle sceptyczna z tego typu usługami, postanowiłam spróbować raz. Złożenie zlecenia paczki trwało tylko kilka minut. Wprowadzasz dane paczki, wybierasz przewoźnika, wprowadzasz adresy, ustalasz kiedy ma przyjechać kurier, wykonujesz szybki przelew i już, całość zajmuje dosłownie chwilę i zaraz na mailu masz list przewozowy do wydrukowania.

Następnego dnia przyjechał kurier, odebrał paczkę i w kolejnym dniu została ona doręczona, a to wszystko za naprawdę przyzwoite pieniądze, no i wcześniej wspomniane pobranie wróciło do mnie na konto kolejnego dnia, nie trzeba za to dodatkowo nic dopłacać.

Mając do wyboru chyba wszystkie firmy kurierskie dostępne na rynku, także nawet najbardziej kłopotliwe przesyłki, jak nie jednym to innym przewoźnikiem zawsze uda się wysłać. Przy tych nietypowych warto do nich napisać/zadzwonić i dopytać o szczegóły, raz wysyłałam nosidełko, zadzwoniłam, fachowo pomogli mi dobrać kuriera i poinstruowali jak przygotować paczkę, zapłaciłam o wiele mniej niż na poczcie, a obsługa na ich infolinii jest dobrze zorientowana w temacie i umie wytłumaczyć co zrobić aby uniknąć niespodzianek.

Przypomniało mi się, że kiedyś dostałam dopłatę za źle zapakowaną paczkę (niestety, pewna firma wysłała mi fakturę po 3 miesiącach), bo nikt wcześniej nie wytłumaczył mi, że zapakowałam paczkę źle, nie była to mała kwota, składana była reklamacja, ale finalnie nie została pozytywnie rozpatrzona. Tu na infolinii od razu zapytano mnie co chcę wysłać, jak jest zapakowane i wytłumaczono co mam zrobić aby znowu coś takiego mnie nie spotkało. Także z czystym sumieniem mogę polecić każdej mamie usługi Tani Kurier, na pewno nie będziecie rozczarowane!

Reasumując, www.tanikurier.com to same plusy:

Nie stoimy w korkach i kolejkach, wysyłamy paczki w fajnych cenach (można dostać rabat przy stałej współpracy), jak czegoś nie wiemy to chętnie pomogą i wytłumaczą co i jak. No i to najważniejsze dla mnie – zwrot pobrania w jeden dzień! Mnie przekonali i z czystym sumieniem mogę polecać innym.

 /artykuł sponsorowany/

Podziel się na:

Najpopularniejsze: