IV Międzynarodowe Wyścigi Wózków w Chodzie

Data dodania: 2019-05-12

Już w najbliższą niedzielę, 19 maja 2019 r. odbędą się IV Międzynarodowe Wyścigi Wózków w Chodzie. Wyścigi polegają na jak najszybszym pokonaniu 50-metrowego odcinka idąc. Bieg z wózkiem jest niedozwolony, dlatego maluch w wózku jest całkowicie bezpieczny. Zawody rozegrane będą w różnych kategoriach: mama, tata, rodzina – czyli dwie osoby jednocześnie prowadzące wózek, np. mama z tatą, babcia z dziadkiem, starsze rodzeństwo. Dla trzech najlepszych osób w każdej kategorii przewidziano medale i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników – pamiątkowe dyplomy.  Oprócz wyścigów zaplanowano imprezy towarzyszące dla dzieci, takie jak: malowanie twarzy, zumba, puszczanie baniek mydlanych i inne zabawy.

Celem wydarzenia jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu.

Wydarzenie odbędzie się w Cieszynie, na terenie Campingu Olza (al. Jana Łyska). Start o godz. 10.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na http://www.buggygym.pl/wyscigi-wozkow/

Zapraszamy serdecznie całe rodziny!

Data:
2019-05-19
Rozpoczęcie:
10:00
Zakończenie:
12:30
Miejsce:
Cieszyn, Teren Campingu Olza, al. Jana Łyska
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ