SIOSTRY WAJS & STONOGA ZAPRASZAJĄ NA PREMIERĘ DRUGIEJ PŁYTY

Data dodania: 2019-05-09

Już 25.05.2019 r o godzinie 17.00 w Chorzowskim Centrum Kultury zapraszamy na niepowtarzalny interaktywny koncert dla dzieci zespołu SIOSTRY WAJS & STONOGA z okazji premiery ich drugiej płyty „UŚMIECHNIĘTE DŹWIĘKI”.

 

Siostry Wajs znane z takich hitów jak „Kolorowa Stonoga”, „Stwory Potwory” czy „Łeo Afrikana” tym razem w nowej odsłonie zaskoczą swoich najmłodszych odbiorców bogactwem uśmiechniętych dźwięków z różnych stylów muzycznych. Nie zabraknie kolorowych kostiumów, bajecznych układów choreograficznych i ciekawych gości!

Uśmiechnięte dźwięki” to ponad 60 min wspaniałej, muzycznej rozrywki dla całych rodzin. Na płycie znajdzie się 13 utworów, ponadto zespół przygotował również wersje instrumentalne, które najmłodsi razem z bliskimi będą mogli śpiewać podczas spędzania wspólnych chwil.

 

Wspólnie z Siostrami Wajs nauczymy się ekologii na rockowo, uniesiemy ręce w rytmach reggae, poznamy świat słodkich owoców przy dźwiękach owocowej samby.
W świat kolorowej stonogi w
prowadzą także tancerze, którzy w porywających choreografiach podkreślą blask najnowszych przebojów zespołu SIOSTRY WAJS & STONOGA..

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Chorzów, Andrzej Kotala.

 

Odpalcie wszyscy z nami pozytywne dźwięki!

Do zobaczenia na koncercie!

Data:
2019-05-25
Rozpoczęcie:
17:00
Zakończenie:
18:30
Miejsce:
Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury, Henryka Sienkiewicza
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: