Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania łazienkowe

Data dodania: 2019-05-05

Z Wioldem Deka, ekspertem od reklamy, fotografii i wnętrz oraz właścicielem ViStudio z Żywca, rozmawiam o współczesnych pomysłach na aranżację łazienek.  

 

Jak bardzo zmieniły się łazienki w ciągu ostatnich lat?

Współczesne przestrzenie łazienkowe to często istne „dzieło sztuki”. Od rozwiązań bardzo praktycznych pojawiających się w małych metrażach możemy spotkać salony łazienkowe, które wzbudzają zachwyt, a nawet często „onieśmielają”. Ciekawe jest to, że coraz odważniej sięgamy po nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania aranżacji wnętrz dedykowane łazienkom, które dodają wiele uroku tym miejscom, często niedocenianym…

Czy zastosowanie paneli szklanych w łazienkach jest bezpieczne i czy panująca tam wilgoć nie jest problemem?

Panele szklane zamontowane przez fachowców są całkowicie bezpieczne dla mieszkańców. Materiał wykorzystywany przez nas do tego zlecenia jest odpowiednio przygotowany przed wilgocią, a dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości urządzeń i materiałów klient cieszy się panelem przez lata. Panele szklane wykorzystywane w łazienkach pomagają łatwo usunąć brud i zanieczyszczenia, a ich zastosowanie to połączenie nowoczesnego designu z często optycznym powiększeniem wnętrza dzięki zastosowanemu połyskowi.

Wasza firma oferuje jeszcze inne ciekawe rozwiązania do łazienek, co to jest?

Wychodząc naprzeciw potrzebą naszych klientów mamy również do zaoferowania różne folie, które wykorzystać możemy w przestrzeni łazienki i toalety. Sam jestem ojcem trójki chłopców, więc muszę się przyznać, że wszystkie te folie i aranżacje najpierw testuje na „małych rączkach” naszych pociech (śmiech). Jak nasi synowie zrobią na nich swoje „testy” to wiem, że moi klienci będą z tych folii zadowoleni. Folie zastosować można w toalecie jeśli dziecko ma obawy przed korzystaniem z ubikacji. Naklejając specjalne folie na kafelki możemy zrobić przyjemność dziecku tworząc np. małą dżunglę w domu. W ten sposób osiągniemy przyjazne miejsce dla dziecka, zachęcimy je do korzystania z ubikacji, a i dla nas – dorosłych – będzie to na pewno ciekawe doświadczenie życia (śmiech). Folie wykorzystywane w takich sytuacjach mają inne kleje, aby nie uszkodzić kafelek w naszej ubikacji czy łazience. Ciekawą też propozycją są folie wykorzystywane w wannach. Wanna z rybkami, albo ulubionymi postaciami dziecka to fantastyczny prezent, który dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo naszych dzieci w wannie.

Co powiedziałbyś Beskidzkim Mamom projektującym przestrzenie łazienkowe?

Wszystkie Mamy zachęciłbym do korzystania z usług fachowców. Korzystanie z usług projektanta wnętrz i firm z nim współpracujących takich jak nasza daje indywidulane rozwiązania, dostosowane do naszej rodziny i naszych potrzeb. Świadome komponowanie przestrzeni wraz z pomocą fachowców sprawia, iż życie staje się łatwiejsze oraz przyjemniejsze. Aranżacje wnętrz łazienkowych przy dzisiejszych możliwościach jakie oferują producenci gwarantuje ciekawy design łazienki. „Przepisem” na nowoczesną i ciekawą łazienkę może być również wykorzystanie grafik wydrukowanych na szkle, bądź też folii, które oferuje nasza agencja.

Przy zamówieniach rozwiązań łazienkowych w firmie ViStudio z hasłem „BeskidzkaMama” – 10 % rabatu

Podziel się na:

Najpopularniejsze: