Wypożyczalnia sprzętu turystyczno - sportowego dla dzieci w Kozach

Data dodania: 2019-04-01

Nawet się nie obejrzeliśmy a nadeszła wiosna - jest coraz cieplej, dni coraz dłuższe.Zachęca to do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Co zrobić, aby najmłodsi członkowie rodziny mogli nam towarzyszyć w rodzinnych wycieczkach - odpowiedź wydaje się prosta - zabrać je ze sobą.

Jeżeli naszą ulubiona aktywnością są wycieczki rowerowe to nawet kilkumiesięczne dziecko możemy zabrać wyposażeni w przyczepkę rowerową - w zależności od potrzeb 1 lub 2 osobową. Starsze dzieci mogą aktywnie uczestniczyć w wycieczce rowerowej korzystając z jednośladowych przyczepek amerykańskiej firmy Weehoo.

Przyczepka rowerowa musi być przede wszystkim bezpieczna, wykonana z najwyższej jakości, atestowanych materiałów - stąd dosyć wysokie ceny przyczepek dobrych, renomowanych firm.

Wybór odpowiedniej przyczepki nie jest prostą sprawą - na rynku jest wiele modeli - niektóre z nich lepiej sprawdzą się w warunkach miejskich, inne w bardziej wymagającym, np. górskim terenie.

Najlepszym sposobem, aby sprawdzić jak nasze dziecko czuje się w przyczepce rowerowej jest wypożyczenie jej na 1 lub kilka dni.

Mamy w swojej ofercie przyczepki najlepszych firm: Thule Chariot, Croozer, Nordic Cab, Burley, Qeridoo, Weehoo

https://www.aktywnywypoczynek.com.pl/wypozyczlania-przyczepek-rowerowych

Można u nas również wypożyczyć doskonałej jakości nosidełka turystyczne firmy Deuter - dziecko będzie aktywnie uczestniczyć w wycieczce, a my, dociążeni mamy okazję dodatkowo popracować nad swoją kondycją.

Możemy również dziecko umieścić w foteliku rowerowym montowanym z tyłu lub z przodu roweru.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni:

Autobag  Kozy ul. Bielska 164 , czynne 9.00 - 19.00 , w soboty do 15.00

Tel. 509504912 , 882633118 , 338182114  www.aktywnywypoczynek.com.pl

/promocja/

Podziel się na:

Najpopularniejsze: