Weekend Skrzata z Fundacją Mam kota na punkcie psa w Starej Kablowni

Data dodania: 2019-03-05

Poznawanie świata zwierząt to prawdziwa frajda dla najmłodszych. Dlatego wspólnie z Fundacją Mam Kota Na Punkcie Psa zapraszamy w sobotę, 9. marca do Starej Kablowni, gdzie będzie można spędzić czas oraz przeżyć przygodę w otoczeniu osób, które o zwierzętach wiedzą niemalże wszystko!

W godzinach 13:00-18:00 zapraszamy wszystkie dzieci na szereg atrakcji! Na odwiedzających czekają warsztaty rękodzieła użytkowego, podczas których skupimy się na własnoręcznym tworzeniu unikatowych toreb z motywem zwierzaczkowym i motywującym przesłaniem. Będziemy przygotowywać również ozdabiane domki dla kotków, w których zwierzaki z pewnością będą chętnie się chować.

Całą zabawę ozdobi ulubione przez dzieciaki malowanie twarzy. Na najmłodszych czeka również konkurs z nagrodami na najładniejszą pracę plastyczną.

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Fundacją Mam kota na punkcie psa w sobotę, 9. marca, w godz. 13:00-18:00.

Data:
2019-03-09
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: