Dni Kobiet Niebanalnych - warsztaty artystyczne dla kobiet w Kubiszówce

Data dodania: 2019-03-04

8 marca 2019 r. w godz.18.00-20.00 Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz zaprasza na warsztaty artystyczne dla kobiet :

MALOWANIE MANDALI 
Mandale to rysunki na planie koła odzwierciedlające nasz stosunek do świata i samych siebie. Będziemy je malować na szkle przy relaksujących dźwiękach tybetańskich gongów! Tworzenie mandali pomaga w odzyskaniu równowagi i wewnętrznej harmonii. Rozwija wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową, pomaga wyciszyć się i zrelaksować.
prowadząca: Agata Czauderna-Gałka

WYKONYWANIE BIŻUTERII
Świetna okazja, aby samemu stworzyć niepowtarzalną, jedyna na świecie, autorską biżuterię. Będą to ceramiczne broszki i wisiorki, które pomalujemy w bliskie naszemu sercu wzory i desenie.
prowadząca: Kamila Ibrom 

WYKONYWANIE WITRAŻY
Podczas warsztatów wykonamy witrażowe, drobne przedmioty, takie jak motyle, czy kwiaty. Panie same wybiorą poszczególne elementy (kolory), wyszlifują szkiełka papierem ściernym, a następnie oklejają witraż miedzianą taśmą. Fachowcy wykonają kolejny etap prac, czyli lutowanie. :)
prowadząca: Joanna Rostek 

WARSZTATY TANECZNO-RUCHOWE  „CELEBRACJA KOBIECOŚCI"
Pobądźmy ze sobą w tańcu i ruchu, aby osiągnąć harmonię ciała i umysłu, poznać lepiej siebie i swoje emocje, a także odkryć innych ludzi.  Spotkamy się w spontanicznym tańcu, ruchu, we wspólnym intuicyjnym śpiewie, aby wspólnie celebrować swoją kobiecość, pozwolić sobie w tym dniu na ugruntowanie, pogłębienie oddechu, świadomy relaks i automasaż. 
Zapraszamy wszystkie panie w wieku od lat 18-108. Codzienne obowiązki mogą poczekać. Niepotrzebne jest przygotowanie merytoryczne ani znajomość kroków. Obowiązuje wygodny, nie krępujący ruchów strój.
prowadząca: Ewa Marzena Wolf - performerka, fotografka, tancerka związana z Teatrem Małym w Tychach. Terapeutka pracy z ciałem. Prowadzi autorskie zajęcia ze świadomości ciała Body PatchWork, oraz zajęcia dla dzieci Moje Góralskie Korzenie.

 

Wstęp wolny!

Prosimy jednak o wcześniejsze zapisy osobiście w sekretariacie Kubiszówki, telefonicznie 33/812 58 86 lub mailowo: [email protected]

Serdecznie zapraszamy!!

Data:
2019-03-08
Rozpoczęcie:
18:00
Zakończenie:
20:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz, ul. Juliusza Słow
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: