Dzień Kota w Starej Kablowni 16. lutego!

Data dodania: 2019-02-15

Mają swoje humory, charakter, a przy tym wiele wdzięku. Ich mruczenie uspokaja i rozluźnia. Są ciekawskie, ale też chadzają własnymi drogami. O kim mowa? Oczywiście o kotach! Już 16. lutego będziemy obchodzić ich Dzień w Centrum Handlowym Stara Kablownia.

Bo kto nie kocha kotów, nawet do tego stopnia, aby ich dzień obchodzić dwa razy? Światowy Dzień Kota wypada 17. lutego, w Starej Kablowni obchodzić go będziemy już dzień wcześniej! Z tej okazji centrum handlowe będzie wypełniony wieloma atrakcjami.

W sobotę, 16. lutego, w godzinach od 12:00 do 18:00 odbywać się będą warsztaty dla dzieci i dorosłych, w których będzie można wykonać dla siebie torby z kocimi wizerunkami.

Na dzieci czekać będzie też malowanie buziek w kocie wzory, konkurs plastyczny z nagrodami w postaci poduszek z kotami oraz wspaniały koci „mural”, który stworzymy wspólnie. To będzie prawdziwie pozytywny dzień pełen kocich psot, żartów i nagród w konkursach.

Tego dnia odbędzie się także rozwiązanie internetowego konkursu, prowadzonego na stronie Fundacji „Mam kota na punkcie psa”, na stworzenie krótkiego opowiadania o kotach. 16. lutego, w Centrum Handlowym Stara Kablownia odbędzie się również wręczenie nagród.
Fundacja „Mam kota na punkcie psa”, która pochodzi z Czechowic-Dziedzic co roku organizuje dzień kocurów. Nie skupia się jednak tylko na jednym gatunku, a pomaga wszystkim zwierzętom w potrzebie, głównie bezdomnym i źle traktowanym przez człowieka. Szczegóły pracy Fundacji można znaleźć na facebook’owym profilu: fb.com/mamkotanapunkciepsa

Zapraszamy do Starej Kablowni, już w najbliższą sobotę!

Data:
2019-02-16
Rozpoczęcie:
12:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: