Charytatywne Walentynki w Galerii SFERA

Data dodania: 2019-02-08
Awatar Joanna Skowrońska - BeskidzkaMama
Joanna Skowrońska - Galeria SFERA

Z okazji Walentynek Galeria SFERA przygotowała niezwykłą akcję charytatywną. Kupując Kartę Podarunkową SFERY w dniach 9-14 lutego można obdarować nie tylko ukochaną osobę, ale także pomóc potrzebującym dzieciom! Jest to już druga odsłona tego wydarzenia.

Za każdą kupioną Kartę Podarunkową, Galeria SFERA zasili konto Fundacji Serca dla Maluszka kwotą równą połowie wartości zakupionej karty. W wyniku zeszłorocznej akcji SFERA przekazała na rzecz podopiecznych Fundacji blisko 9 000 zł. Dzięki tej sumie zrealizowano 125 godzin rehabilitacji dla dzieci.

- Wiemy, że nasi klienci chętnie pomagają potrzebującym osobom, szczególnie dzieciom – mówi Monika Magner, Dyrektor Galerii – Dlatego także i w tym roku, w Walentynki, dajemy możliwość zakupu nie tylko idealnego prezentu dla ukochanej osoby, ale również okazję do pomocy podopiecznym Fundacji Serca dla Maluszka.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie gabinetów w budowanym centrum rehabilitacyjnym przy ul. Kowalskiej 89 w Bielsku-Białej.

- Widząc, jak wielka jest potrzeba dostępu do rehabilitacji podjęliśmy decyzję o budowie bezpłatnego centrum rehabilitacji w Bielsku-Białej, do którego będą mogły uczęszczać dzieci niepełnosprawne lub zmagające się ze szczególnymi schorzeniami oraz osoby starsze. Zależy nam, aby osoby potrzebujące mogły nieodpłatnie korzystać z integracji sensorycznej, rehabilitacji ruchowej, logopedycznej, terapii ręki i widzenia. Obecnie jesteśmy na etapie prac wykończeniowych. Chcielibyśmy także otoczyć rodziców dzieci niepełnosprawnych opieką psychologa, tak by łatwiej było im sobie poradzić z tą ciężką sytuacją życiową. Otwarcie centrum planujemy na koniec 2019 roku – mówi Ewelina Kliś, Prezes Fundacji Serce dla Maluszka.

Finał akcji odbędzie się w Walentynki, 14 lutego. Wolontariusze fundacji będą prowadzić zbiórkę do skarbonek, a także zapraszać do udziału w zabawach plastycznych i konkursach oraz malowania buziek.

Karty Podarunkowe dostępne są w Punkcie Informacyjnym w Galerii I.

www.sfera.com.pl

Data:
2019-02-09
Rozpoczęcie:
Miejsce:
Bielsko - Biała, Galeria SFERA, Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: