Aktywnie sportowy Weekend Skrzata z 4F w Starej Kablowni

Data dodania: 2019-02-08

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Czas na aktywne przygotowania do wiosny. Skrzat Szpulek przygotowuje z tej okazji wyjątkowe wydarzenie. Wspólnie z salonem 4F zapraszamy na kolejny Weekend Skrzata w Centrum Handlowym Stara Kablownia.

Już 9 lutego w Starej Kablowni odbędzie się wydarzenie, na którym nie może zabraknąć aktywnych dzieciaków. Dmuchany zamek, gry i zabawy sportowe oraz konkursy sprawnościowe to tylko wybrane atrakcje. Dodatkowo odbędą się warsztaty, w których nauczymy się, jak samodzielnie zrobić czekoladę, a także tańców i zabawy z chustą clanzy.

Skoro dzień ma być ma być intensywny, to nie może też zabraknąć gier z nagrodami. Na aktywnych uczestników będą czekać ślizgacze-jabłuszka od salonu 4F!

Weekend Skrzata odbędzie się 9 lutego, w godzinach od 13:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Zapraszamy również do salonu 4F, od 7 do 9 lutego, po wyjątkowe promocje na odzież i obuwie dziecięce.

Do zobaczenia w Starej Kablowni!

Data:
2019-02-09
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: