Egurrola Challenge - jedyny taki turniej tańca. Zapraszam Agustin Egurrola

Data dodania: 2019-01-25

Już 2 lutego w Silesia City Center zobaczymy wyjątkowy turniej tańca – Egurrola Challenge. Tancerze z katowickiej szkoły Egurrola Dance Studio zmierzą się w walce o medale w najbardziej efektownych stylach tanecznych i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru. Nie zabraknie także atrakcji dla publiczności. Gościem specjalnym będzie założyciel szkoły - Agustin Egurrola.

W sobotę 2 lutego w Silesia City Center królować będzie taniec, emocje i pozytywna energia. Podczas Egurrola Challenge swoje choreografie zaprezentują soliści, duety i grupy reprezentujące szkołę Egurrola Dance Studio w Katowicach. Młodzi tancerze zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in. hip hopie, tańcu nowoczesnym oraz tańcu jazzowym. W tym niezwykle roztańczonym dniu nie zabraknie także atrakcji i niespodzianek dla publiczności. W Silesia City Center pojawi się założyciel szkoły - Agustin Egurrola, który wręczy nagrody najlepszym tancerzom. Będzie to świetna okazja, by porozmawiać z popularnym choreografem, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

- Z ogromną dumą po raz kolejny organizujemy Egurrola Challenge w Katowicach. To niezwykłe taneczne wydarzenie pokazuje nam, jak wiele radości przynosi tancerzom udanym pokaz, a satysfakcja z występów to ogromna nagroda dla wielu małych mistrzów. Dlatego wspólnie z Silesia City Center tworzymy przestrzeń, która pomoże im spełniać marzenia i czerpać radość z tańca. - mówi Agustin Egurrola choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

 

Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Egurrola Challenge. ­­­­

Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was!

Więcej informacji na stronie www.egurrola.com


2.02.2019 r., godz. 11:00-19:00

Silesia City Center, ul. Chorzowska 107

 

Wstęp wolny!

Więcej informacji na www.egurrola.com

Data:
2019-02-02
Rozpoczęcie:
11:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Katowice, SIlesia City Center, ul. Chorzowska 107
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: