Nowy Rok z Nowym Przedszkolem!

Data dodania: 2019-01-03

Jesteśmy nowym przedszkolem działającym w Kamienicy, choć już z pewną historią. Doświadczenie i wiedzę zdobywaliśmy przez kilka lat, aby cztery miesiące temu odważyć się rozpocząć działalność pod własnym szyldem i na własnych zasadach. I chyba nie był to zły pomysł. Ale żeby nie opisywać się samemu, pozwolimy sobie zacytować jedną z opinii, jaką wystawiono nam na facebook’u:

Nowe przedszkole w Bielsku-Białej. Zlokalizowane w pobliżu Dębowca. Z pięknym dużym ogrodem, zjeżdżalniami, huśtawkami, piaskownicą. Przedszkole, w którym dzieci bawią się, tańczą i śpiewają. W którym dzieci spędzają mnóstwo czasu w ogrodzie. W którym czują się jak w domu. Przedszkole, które uczy przez zabawę. I to właśnie zabawa w tym przedszkolu jest na pierwszym miejscu ! Przecież od tego powinno być przedszkole. Kadra to przedszkolanki z prawdziwego zdarzenia, które uwielbiają dzieci. A przedszkolem zarządza wspaniała Pani dyrektor - doświadczona, opiekuńcza, mająca czas i mnóstwo cierpliwości dla każdego podopiecznego. Ponadto pasjonatka przyrody i wielbicielka ptaków, zarażająca tą miłością nasze dzieci. Pyszna ekologiczna kuchnia, dostosowana nawet do potrzeb małych alergików. Czego chcieć więcej!! Polecam wszystkim rodzicom szukającym najlepszego miejsca dla swojej pociechy.

Jeśli chcesz nas lepiej poznać, zapraszamy na naszą stronę facebookową (https://www.facebook.com/BlekitnaSowka/) lub www (http://blekitnasowka.pl). Nade wszystko zachęcamy do osobistych odwiedzin i umówienia się np. na zajęcia adaptacyjne bezpośrednio na miejscu, przy ulicy Karpackiej 195. Możesz też do nas napisać ([email protected]) lub zadzwonić (669 124 072).

Wierzymy, że i Ty i Twoje dziecko pokocha TO tworzone przez nas WSPÓLNIE miejsce.

Błękitna Sówka zaprasza !!!

/wpis sponsorowany/

Data:
2019-01-04
Rozpoczęcie:
07:00
Zakończenie:
17:00
Miejsce:
Bielsko-Biała,
Wstęp:
Dzieci: Info u organizatora
Podziel się na:

Najpopularniejsze: